eReport.sk

MEGAÚLOVOK Polícia našla v kontajnery na banány nečakaný darček za milióny eur!

Megaúlovok polície. Polícia v severnej časti Grécka zhabala desiatky balíkov kokaínu uložených v kontajneroch s banánmi. Kontraband drog bol dodaný z Latinskej Ameriky, oznámila v sobotu polícia, ktorú cituje tlačová agentúra Reuters.

Megaúlovok polície

Polícia zadržala dva podozrivé kontajnery v prístave Pireus a po ich prevezení do prístavu v Solúne našla 100 „tehličiek“ ukrytého kokaínu s celkovou hmotnosťou 161 kilogramov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nastal čas na mier?
  2. Naďova analýza o Migoch
  3. Ruská armáda zrejme nedokáže udržať súčasnú intenzitu bojov na Ukrajine a tento rok tam pravdepodobne nedosiahne väčšie územné zisky

Drogy za milióny eur

Hodnota zhabaných narkotík, ktoré mali byť distribuované v Grécku a ďalších európskych krajinách, sa odhaduje na približne 3,2 milióna eur, uviedla polícia.

Spolupráca so Severným Macedónskom

Zásielka bola nájdená v rámci vyšetrovania, ktoré Grécko začalo v máji spolu s orgánmi Severného Macedónska. I s americkou protidrogovou agentúrou po zadržaní zhruba 100 kilogramov kokaínu, taktiež ukrytého v kontajneroch na banány v solúnskom sklade. V tomto prípade bolo zatknutých približne 14 osôb.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MEGAÚLOVOK Polícia našla v kontajnery na banány nečakaný darček za milióny eur!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php