eReport.sk
Roman Mikulec, foto: tasr

Štrk na hraniciach už rieši aj minister. Mikulec prezradil, kto to celé spôsobil!

V utorok sa vládni predstavitelia rozhodli zavrieť niekoľko hraničných priechodov. Veľké sympatie u ľudí tým nezískali. Okrem protestov, odťahovania betónových zátarasov, však vyvolalo pobúrenie aj „zatarasenie“ pomocou štrku.

Stalo sa tak medzi obcami Buzica a Szemere. Okamžite sa na internete objavili fotografie, ako takáto „zátarasa“ funguje a veselo sa cez ňu jazdí ďalej. Minister vnútra Roman Mikulec to už nevydržal a k celej situácii sa dnes vyjadril. „Neobvyklá zátarasa na slovensko-maďarskej hranici sa stala v týchto dňoch studnicou vtipov na internete, kde si už žije vlastným životom,“ prezradil všímavý politik, ktorý zdôraznil, že policajti zátarasy nestavajú.

Zdroj: fb/memoviny

„Na základe uznesenia vlády týkajúceho sa opatrení na vnútorných a vonkajších hraniciach SR polícia kontaktovala správcov pozemných komunikácií. Na ceste medzi obcami Buzica a Szemere vysypala štrk Správa ciest Košického samosprávneho kraja,“ uviedol Mikulec, ktorý dokonca vie, čo viedlo správcu k takémuto netradičnému postupu. „Údajne nemali dostatok betónových panelov,“ dodal. Celá situácia by však už v tomto čase mala byť vyriešená. „Dostali sme prísľub, že ešte dnes štrk z cesty vymetú a cesta bude opäť prejazdná. Podľa mojich informácií sa tak už stalo,“ uzavrel Mikulec.

Viac o zatarasených hraniciach sa dočítate tu:

  1. Uzavretý hraničný priechod Vrbovce – Velká nad Veličkou.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport