eReport.sk
Petra Černocká, foto: profimedia

Predstaviteľka Saxany stále čaruje. Tentoraz na sebe!

Predstaviteľka čarodejnice Saxany, Petra Černocká (71), zastavila čas. Kým iné herečky skúšajú rôzne plastiky, ona sa ich bojí. Prezradila svoj recept na mladistvý vzhľad.

V čom spočíva kúzlo jej mladistvého vzhľadu? Česká speváčka a herečka Petra Černocká pôsobí oveľa mladšie ako jej rovesníčky. „Prisahám, že nemám žiadne úpravy, nič prifúknuté, ani odrezané. Ja sa toho desím, preto to nerobím,“ zverila sa v programe Face To Face na obrazovkách Televízie Seznam.

V tajomstve svojho vzhľadu pokračuje: „Nikdy som na sebe nemala mejkap. Nepoužívam ho ani na javisku. Pleť si iba krémujem, používam len púder, maskaru a rúž. Vrások okolo očí mám málo, tak som asi smutný človek. Keď sa nikto nepozerá, veľmi sa nesmejem,“ vysvetlila.

Dodala, že za jej pekným zovňajšok je pravdepodobne dedičnosť. „Asi to bude v genetike, to je jasné. Pleť však ničím nezaťažujem. Cvičím, veľa chodím pešo a snažím sa žiť tak normálne zdravo,“ prezradila.

Nechápe niektoré kolegyne, ktoré si dali vložiť implantáty a urobiť plastiky. „Hovorím si, či to majú za potreby? Či to raz jednoducho neoľutujú? Možno to najprv vyzerá fajn, ale potom sú si všetky tie ženy tak trochu podobné. Potom to chcú stále viac a viac a je z toho závislosť. Nech si to dávajú, ja im to neberiem. Veľmi na to nie som a už to meniť nebudem,“ povedala umelkyňa.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika