eReport.sk
Vraj ide o revolučnú metódu!
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

NAKA doručila len včera večer exministrovi obvinenie. Remišová na sociálnej sieti cituje z výpovedí!

Prečo má prístup k výpovediam? Podľa platných zákonov v Slovenskej republike, by sa k výpovediam v trestnom konaní, nemala dostať ani verejnosť. A už vôbec nie politici. Za dva a pol roka „očisty spoločnosti,“ sme si zvykli, že do niektorých médií protizákonne unikajú veci zo spisov. V živých kauzách. Aj na to, že vládni politici aboslútne nerešpektujú nielen prezumpciu neviny, ale i deľbu moci v štáte. Ak obhajca exministra dnes povie, že len včera neskoro večer bolo doručené uznesenie o vznesení obvinenia, skadiaľ má Veronika Remišová informácie?

Mohlo by vás zaujímať

  1. Svedčil proti nemu Makó
  2. Quo vadis Slovensko?
  3. Advokát Marek Para po prepustení z väzby na ŠTS v Pezinku 24. apríla 2022.
  4. Všetko stojí na Imreczem

„NAKA obvinila Kaliňáka a Brhela z toho, že mali podplácať vtedajšieho šéfa Finančnej správy Imreczeho. Je absurdné, že vysokému štátnemu úradníkovi mal takto k platu „doplácať“ súkromný podnikateľ s väzbami na stranu Smer. (Podobne mal fungovať Makó s Bodorom),“ uviedla Remišová na sociálnej sieti.

Makó

Ten Makó, pani Remišová, ktorému vláda, ktorej ste členkou, prihrala potom, ako sa stal kajúcnikom, miliónovú štátnu zákazku? A ktorý si vďaka tomu, že je kajúcnikom v pokoji užíva milióny, o ktoré predtým obral štát?

Prečo má prístup k výpovediam?

„Ale je až zvrátené, čo opisujú vo výpovediach niektorí obvinení: Mohli ste mať dobré it riešenie, mohli ste ponúknuť dobrú cenu. Ale miliónové it zákazky štátu sa mali dostať k firme až vtedy, keď sa do nej „natlačil“ oligarcha Smeru Brhel,“ napísala ďalej bojovníčka proti korupcii. A dodala:

„Podľa výpovedí cez manažment Kaliňáka a Kažimíra, ktorých, mimochodom, hanebne vysekáva z problémov tradičný Žilinkov §363. Je zvrátené, ako to fungovalo aj s cenami zákaziek: Podľa obžaloby projekt za 9 miliónov zrazu stál 54 miliónov- a úplatky mali lietať na všetky strany. Škatule od šampanského sem, obaly od vína tam a „vata“ sa vyšplhala na milióny.“

Aj keby pani Remišová uviedla, že tieto veci predsa boli medializované v minulosti, ako vie, že včerajšie obvinenie sa týka presne tejto istej veci? Keďže podľa zákonov platných v Slovenskej republike, o tom predsa vedieť nemôže?

A keďže je „bojovníčkou za demokraciu a právny štát,“ zákony by teda nemala porušovať. Ale stačí si asi spomenúť na „pexeso“ a človek sa prestane diviť. I klásť si podobné otázky.. Apropo, aj na ňom sa písalo: „Zákon musí platiť pre všetkých rovnako.“

Zdroj: FB V.R.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

NAKA doručila len včera večer exministrovi obvinenie. Remišová na sociálnej sieti cituje z výpovedí!

Odoberať
Upozorniť na
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti