eReport.sk
Agáta Hanychová, Prachařová, Jakub Prachař, foto: profimedia

Prachař zosmiešnil Hanychovú. Koho by si vzal radšej ako ju?

Vzťah Jakuba Prachařa a jeho ex Agáty Hanychovej vždy pripomínal talianske manželstvo. Inak tomu nemohlo byť ani pri rozchode, po ktorom si obaja nedokážu prísť na meno a provokujú sa na diaľku.

Prachař je aj tento rok členom poroty Česko Slovensko má talent. Na pódiu sa súťažiaci s umeleckým menom Dima predviedol s drag šou. Oblečený v extravagantnom ženskom oblečení divákom ukázal tanec v kombinácii so spevom na playback.

Ako upozornil magazín Topstar, Jakub zareagoval na toto vystúpenie svojským spôsobom. Opäť našiel príležitosť ako si rypnúť do svojej bývalky a cez televíznu obrazovku jej poslal drsný pozdrav. „Je to sympatické dievča so zmyslom pre humor. To by som radšej žil s Dimou, ako so svojou bývalou manželkou,“ zareagoval na drag šou, ktorú práve dopozeral a rozosmial tým aj Dianu Mórovú.

Český moderátor, herec a hudobník aktuálne tvorí pár so svojou kolegyňou Sarou Sandeva. Poznali sa už aj z minulosti a nedávno ich dal dokopy seriál Dvojka na zabitie. I keď to medzi nimi pred kamerou poriadne iskrí, v súkromí sa veľmi milujú. Ich vzťah sa podarilo odhaliť počas spoločnej dovolenky.

Viac sa dozviete:

  1. Jakub Prachař
  2. Jakub Prachař

Nový párik sa už vzájomne stihol zoznámiť aj s ich rodinami. Sara prezradila, že Jakuba jej blízki rýchlo prijali medzi seba a v podstate ho už berú ako jedného z členov ich famílie.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prachař zosmiešnil Hanychovú. Koho by si vzal radšej ako ju?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport