tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Jakub Prachař
Jakub Prachař menoval brak medzi umelcami, foto: profimedia

Jakub Prachař vracia úder: Výsmech Agátinej vernosti!

Jediné, čo spája moderátora Jakuba Prachařa (38) s modelkou Agátou Hanychovou (36) je ich dcéra Mia. Narážky na exmanželku si však neodpustí.

Po rozvode, ktorý prebehol na jeseň minulého roka, to vyzeralo, že tým neľahké časy pre bývalý manželský pár skončia. Občas si však nevedia pomôcť a narážky na seba majú stále. Raz je to Agátina reakcia na bozkávačku Jakuba s novou priateľkou, inokedy jeho rypnutie do modelky v talentovej šou Česko Slovensko má talent. Tam má Prachař povesť veľkého zabávača.

Nedávno televízia zverejnila zábery, kde porotcovia čelia negatívnym komentárom od ľudí. Diváčka Natália v programe odporučila, aby Prachařa vymenili za Pepu Vojtka. On na to reagoval následovne. „Pravda, že by ma mali vymeniť. Som tu už dlho. Už mi ľudia hovoria, že to tak je. Ale musím postaviť ďalší dom,“ povedal moderátor. V dome, ktorý predtým vybudoval, nakoniec totiž zostala jeho exmanželka Agáta. Na tému čepčenie tiež v šou zažartoval. Povedal, že Keď chcel, aby mu bola jeho žena aj po svadbe verná, mal zaradiť do programu aj čepčenie.

Zdroj: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jakub Prachař vracia úder: Výsmech Agátinej vernosti!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku