eReport.sk
Jakub Prachař
Jakub Prachař menoval brak medzi umelcami, foto: profimedia

Moderátor Jakub Prachař o svojich tetovaniach: Nie je to nič moc, smeje sa!

Málokto tuší, že český herec a moderátor je potetovaný. Obrázky skrýva pod tričkom. Uvedomuje si, že niektoré tatérovi skutočne nevyšli. Prvýkrát plakal, keď mu ihlou brázdil po zápästí, druhýkrát keď finálne dielo uvidel. Prerobiť si ich neplánuje. Dnes sa na nepodarkoch dobre baví.

Jakub Prachař začal naozaj s malým, nenápadným výtvorom. V Amsterdame si nechal na prst z vnútornej strany “vykérovať” písmeno A, samozrejme ako Amsterdam. Bol tam na dovolenke s bývalou manželkou Agátou Hanychovou. I keď si mnohí mysleli, že si nechal A vytetovať podľa Agáty, nie je to tak. Dnes má už dvojica za sebou rozvod.

Mená detí

Keď sa dal Jakub Prachař dokopy s Agátou Hanychovou mala už modelka syna Krišpína z predošlého vzťahu: „Dal som si vytetovať K za adoptívneho syna Krišpína. No ale potom som bol chytrý a keď sa narodila Mia nechal som si spraviť M a na posledný prst som si dal urobiť otáznik. Takže keď sa na to pozriem mám tam napísané KAM?,” smeje sa dnes herec. „Vyšlo to dobre, mohlo to dopadnúť aj horšie. Sú aj takí, čo si to potom premámľovávajú a to je hlúposť. Je to súčasť môjho života,” prezradil. Na ľavej ruke má farebný obrázok, ktorý nazval Cesta. „Mám na ruke všetky životné body. To robím, zaznamenávam si tam momenty. Ak by prišla mozgová príhoda aby som vedel s kým mám tu česť,” zasmial sa.

Zámer dobrý, výsledok smutný

Naposledy mu tatér spravil postavičku s batohom. Ten mal byť na začiatku cesty. „Vyzerá ako penis. Zistil som to až keď to dorobil. Tatér mi povedal, že vlastne to o tebe hovorí všetko,” nestráca Prachař humor. Ešte má na dlani číslo 13 a na zápästí Slávisticku hviezdu – symbol českého futbalového klubu. Nechal si ju urobiť v londýnskej štvrti Nothing Hill. „Veľká chyba. Tatér vyzeral, že už to niekedy robil, ale nerobil. Povedal som mu, že nech to nejako vyzerá. Nepozeral som sa, keď to robil. Cez slzy som nevidel. Potom som sa pozrel a opäť som cez slzy nevidel, “ smial sa príhode ešte dnes v relácii 7 pádov Honzy Dědka.

V GALÉRII nájdete tetovania Jakuba Prachařa a jeho exmanželky!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti