eReport.sk
Jakub Prachař menoval brak medzi umelcami, foto: profimedia

Jakub Parachař sa plesol po vrecku. Zápästie mu zdobí tento skvost za mastnú sumičku!

Bežne nenápadne oblečený moderátor a herec si tiež potrpí na luxus. Na zápästí sa mu vyníma šperkársky skvost.

I keď si to nepochybne úspešný humorista, umelec a exmanžel Agáty Hanychovej môže dovoliť, nepatrí k tým, čo by sa od hlavy po päty zaodievali do luxusných značiek. Najčastejšie ho vidieť v bežných džínsach a saku. Teraz však pritiahol pozornosť náramkom od známej klasickej šperkárskej firmy, ktorá je na trhu už stovky rokov.

Ide o klasiku, ktorá nevyjde z módy. „Tento odvážny náramok vyžaruje sofistikovanosťou. Kolekcia Tiffany T je všestranná a ikonická a je hmatateľnou pripomienkou spojení, ktoré cítime, ale nie vždy vidíme. Oblečte si tento elegantný dizajnový náramok zo zmiešaného kovu a získajte moderný vzhľad,” opisuje svoj unikátny produkt americká šperkárska firma Tiffany.
Firma Tiffany v súčasnosti predáva šperky, strieborné mince, porcelán, krištáľ, fľaštičky a flakóny, náramkové a závesné hodinky, kazety s módnymi osobnými doplnkami, parfumy a drobný kožený tovar. Mnoho z týchto výrobkov sa predáva v 326 značkových obchodoch Tiffany. Firma Tiffany je tradične preslávená svojimi luxusnými výrobkami a je známa najmä vďaka diamantovým, smaragdovým a zlatým šperkom. Tiffany bol kedysi dodávateľom ruskej cárskej rodiny. Prachařa jeho skvost vyšiel na takmer 1 500 eur!

Foto: profimedia, tv joj instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jakub Parachař sa plesol po vrecku. Zápästie mu zdobí tento skvost za mastnú sumičku!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti