eReport.sk
Súťažiaci Let`s Dance
Súťažiaci Let`s Dance, FOTO: Instagram/Let`s Dance

Potešenie pre ženské oči. Koleník a Bardy v detvianskych krojoch

Zo ženského pohľadu sú favoriti tohtoročnej súťaže Let`s Dance viac ako jasní. Ján Koleník a Adam Bardy si získali veľkú časť fanúšičiek. V dnešnom kole im srdce poskočí hneď dvojnásobne, pretože sa spoločne predstavia na parkete v detvianskych krojoch.

Herci, ktorí sa už stretli aj pred kamerami v seriáli Druhá šanca, patria k najšikovnejším súťažiacim tohto ročníka. Rovnako veľkej obľube sa tešia aj medzi hlasujúcimi, vďaka čomu ich považujú za najhorúcejších kandidátov na víťazstvo.

Počas veľkonočných sviatkov pripravil štáb pre divákov malé prekvapenie. Program bude dnes rozdelený na dve časti, pričom v jednej sa páry predstavia v oficiálnych tancoch a v tej druhej si zatancujú na ľudovú nôtu.

Všetci účinkujúci budú oblečení v krojoch a fanúšičky sa opäť najviac tešili na dvojicu ich obľúbencov, ktorí ich znova nesklamali. Ján Koleník a Adam Bardy sa totiž predvedú v spoločnej choreografii s podpolianskými tancami, pri ktorých budú mať oblečené detvianske kroje. Diváčky sa tak môžu tešiť na dokonalý pohľad na ich vypracované postavy.

Viac sa dozviete:

  1. Dominika Cibulková v Let`s Dance

Zaujímavé vystúpenia si obaja pripravili aj v spoločenských tancoch. Adam Bardy s Dominikou Roškovou predvedú Jive na skladbu „Hey Ya!“ a Ján Koleník spolu s partnerkou Vandou Polákovou zatancujú vášnivé tango na pieseň „Santa Maria“ od Gotan Project.

FOTO: Adam Bardy a Ján Koleník v detvianskych krojoch

Ján Koleník a Adam Bardy patria k favoritom tohtoročnej Let`s Dance, FOTO: Instagram/Dominika Rošková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Potešenie pre ženské oči. Koleník a Bardy v detvianskych krojoch

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti