eReport.sk
Dominika Cibulková v Let`s Dance
Dominika Cibulková v Let`s Dance, FOTO: Instagram/Dominika Cibulková

Cibulková sa v Let`s Dance drží zubami-nechtami. Prežila už prvú krízu

Tanečná súťaž Let`s Dance sa blíži do finále. V nedeľu sa pred kamerami predstaví už len šesť celebritných súťažiacich, medzi ktorými podľa niektorých prekvapivo nechýba ani Dominika Cibulková.

Bývalá tenistka sa úspešne dostáva z jedného kola do druhého napriek tomu, že v rebríčku poroty nepatrí k tým najlepšie hodnoteným. Za svojim chrbtom má však silnú fanúšikovskú podporu. Jej základňa je aj na sociálnych sieťach veľmi veľká, preto sa môže spoľahnúť na ich pomoc pri SMS hlasovaní. Kvôli tomu sa v súťaži udržala dlhšie ako niektoré celebrity, ktoré boli v tanci zjavne zručnejšie a na parkete im to šlo lepšie.

„Nejdem tu vyplakávať, aké to bolo náročné, koľko času a energie sme tomu obetovali a že sme s Robkom prekonali našu prvú krízičku. Pretože na konci dňa záleží iba na tom, že sme to dali a vy ste nás opäť posunuli ďalej a že celá naša námaha mala zmysel, čo ma nekonečne teší.“

Dominika Cibulková

Dominika si ich podporu veľmi váži, preto sa im poďakovala aj prostredníctvom Instagramu. Vtedy im navyše prezradila jedno tajomstvo zo zákulisia. „Kamoši ďakujeme, pretože sme postúpili vďaka vašim hlasom a podpore. Nejdem tu vyplakávať, aké to bolo náročné, koľko času a energie sme tomu obetovali a že sme s Robkom prekonali našu prvú krízičku. Pretože na konci dňa záleží iba na tom, že sme to dali a vy ste nás opäť posunuli ďalej a že celá naša námaha mala zmysel, čo ma nekonečne teší,“ napísala Cibulková, ktorá sa špeciálne poďakovala Mariovi Lopezovi. Tanečník a choreograf s ňou nacvičil začiatočné sólo, za ktoré dostala veľkú pochvalu.

V nedeľu zatancuje slowfox

Let`s Dance bude pokračovať aj počas veľkonočných sviatkov. Na Dominiku Cibulkovú v ňom čaká ďalšia veľká výzva. S partnerom Róbertom Pavlíkom si zatancujú najťažší štandardný tanec slowfox. Hudobný podmaz im bude robiť skladba „Back to Black“ od Amy Winehouse.

FOTO: Dominike Cibulkovej sa zatiaľ v Let`s Dance veľmi dobre darí


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cibulková sa v Let`s Dance drží zubami-nechtami. Prežila už prvú krízu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti