eReport.sk
Vláda smrti urobí všetko aby dovládla
Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha. Zdroj: fb/l.b.

Blaha: Vláda je milimeter od pádu, Smer prekročil 20 % a ide si po víťazstvo!

Už tento štvrtok sa v parlamente bude na základe iniciatívy strán Hlas-SD a SaS hlasovať o vyslovení nedôvery vláde Eduarda Hegera (OĽANO). Vláda to má podľa všetkého poriadne nahnuté, lebo výsledky hlasovania poslancov v parlamente už dávno nemá pod kontrolou. Opozičný poslanec a podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha o konci vlády si myslí, že sa už nezadržateľne blíži. A s tým má súvisieť aj údajná pomstychtivosť ministra financií SR Igora Matoviča (OĽANO).

„Vláda vidí, že končí. A tak sa Matovič aspoň mstí. Smeru vládne úrady naparili tučnú pokutu za to, že sme organizovali protest v Rimavskej Sobote. Lebo vraj ak na protestoch spievame, tak to nie je protest, ale kultúrne podujatie – toto sa zapíše do dejín humoru. Im už vážne preskakuje. Matovič sa mstí aj Sulíkovi. Na šéfa SaS bolo podané trestné oznámenie za to, že si nejaký projekt nenechal schváliť vládou. Sladká pomsta pacienta Igora. Očakávam zásah NAKA na austrálskom ranči, ktovie, či ukradnuté peniaze Sulík neskrýva u klokanov vo vačkoch. Ešte bude rošambo,“ tvrdí Blaha na sociálnej sieti.

Dostane Mikulec bekhend od Tabák?

Počas tohto týždňa boli uverejnené relatívne úsmevné správy medzi ministrom vnútra Romanom Mikulcom (OĽANO) a poslankyňou Sme rodina Romanou Tabak. Aj napriek úsmevnosti celej situácie to má ešte jeden – veľmi podstatný rozdiel. Vládne strany sa ešte aj v menšinovom zložení medzi sebou zjavne „žerú“.

„Vláda je milimeter od pádu a na povrch sa dostávajú všetky ich špinavosti, čo tu napáchali. Ešte bude veselo. Mikulec naplno ukázal svoju nekonečnú aroganciu, keď sa s vlastnou poslankyňou bavil ako s poslednou chuderou. A ešte to aj okorenil oplzlými nadávkami na Borisa Kollára – škoda, že to bolo cez telefón, inak by Roman ucítil Romanin bekhend,“ konštatuje poslanec.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. richarda sulíka vyšetruje polícia
  2. Vládna nepomoc?
  3. Lučanského syn samovražde otca neverí

Samotný Mikulec už podľa neho nemal byť vo funkcii. „Úrad pre verejné obstarávanie potvrdil, že v prípade miliónovej zákazky, za ktorú sme ho odvolávali, Mikulec porušil zákon. Ako posledný kriminálnik. Posunul kšeftisko Hegerovmu kamošovi, lebo takto to robí ´protikorupčná vláda´ – kradnú ako po nebohom. Najzlodejskejšia vláda v galaxii,“ dopĺňa Blaha.

Neľudskosť a klamstvo o Lučanskom?

V posledných dňoch opäť zaujala aj kauza smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Vláda a vyšetrovatelia tvrdia, že Lučanský sa zabil. Táto verzia je však spochybňovaná zo strany Lučanského rodiny a opozície. „Potvrdzuje sa všetko, čo sme o nich tvrdili. Ešte aj tie ich klamstvá o Milanovi Lučanskom včera vyvrátil doktor Radačovský – a čoraz viac ľudí na Slovensku je presvedčených, že generála zlikvidovala vláda,“ vyjadril svoj jednoznačný názor Blaha.

Vláde veľkú životnosť nepredpovedá a to aj napriek tomu, že sa mnohí jej predstavitelia tvária, že je všetko v poriadku. „Toľko neľudskosti, koľko medzi sebou predvádzajú títo pravicoví primitívi, to sa len tak nevidí. Končia a vedia, že trest za ich zločiny sa blíži – nervozita pribúda, to tu ešte bude riadna divočina,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: Vláda je milimeter od pádu, Smer prekročil 20 % a ide si po víťazstvo!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti