eReport.sk
Becík šokuje
Branislav Becík, foto:fb/b.b.

B. Becík: Poľnohospodárstvo v Európskej únii je v totálnom rozklade, liberálov to nezaujíma!


Branislav Becík nakrútil video. Vysvetľuje, prečo sa rozhodol kandidovať do Europarlamentu. Hovorí o tom, v akom stave je poľnohospodárstvo v Európskej únii. Liberáli, ktorí v Bruseli pôsobia, však na nič nereagujú, ich zaujímajú len ich „zelené témy“.

Poľnohospodárstvo v Európskej únii je v totálnom rozklade

K svojmu videu napísal poslanec za Hlas-SD aj sprievodný komentár. Európska únia musí ľuďom pomáhať, nie škodiť, píše Becík. „Brusel nemôže byť ovládaný byrokratmi, ktorí ničomu nerozumejú a chcú rozhodovať o všetkom a liberálmi bez národnej identity. Vieme tomu zabrániť len tak, že Slovensko bude mať v Bruseli nielen suverénny hlas, ale aj hlas rozumu.

Branislav Becík. Video – zdroj: Facebook

Poznáte ma a viete, že pri obhajobe našich národných záujmov neuhnem ani o krok. Preto som sa rozhodol kandidovať do Európskeho parlamentu a veci nastaviť tak, aby sme z nich my všetci na Slovensku mali prospech. Dokázali sme dvakrát vyhrať doma, tak ukážme, že do tretice vieme vyhrať aj v Európe,“ napísal predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Vo videu Branislav Becík pokračuje. „Poľnohospodárstvo v Európskej únii je v totálnom rozklade. Tisícky štrajkujúcich poľnohospodárov, horiace pneumatiky a budovy postriekané hnojovicou, to je realita dnešných dní,“ hovorí poslanec Národnej rady. Dodal, že odpoveď liberálov z Bruselu neprichádza žiadna. Podľa neho si stále len riešia svoje „zelené šialenstvá“.

Potom, už B. Becík vysvetlil, prečo kandiduje do Europarlamentu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

B. Becík: Poľnohospodárstvo v Európskej únii je v totálnom rozklade, liberálov to nezaujíma!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: