eReport.sk
S odchodom Hegera sa problém nevyriešil!
Branislav Becík. Foto: fb/b.b.

Opoziční europoslanci sa postavili proti našim hokejistom z KHL! Becík: Hanbím sa za ich postoje, vyvíjajú tlak na Šatana


Branislav Becík (HLAS-SD) ostro kritizuje vyhlásenie ôsmich europoslancov, ktorí sa postavili proti účasti slovenských hokejistov z KHL na Majstrovstvách sveta. Ich nátlak na prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslava Šatana a snaha ovplyvniť jeho profesionálne rozhodovanie poškodzuje podľa Becíka dôveru verejnosti v ich schopnosť zastupovať záujmy Slovenska v Európskom parlamente.

Opoziční europoslanci sa postavili proti našim hokejistom z KHL

„Ide konkrétne o duo z Progresívneho Slovenska Martin Hojsík a Michal Wiezik, ďalej sú to Eugen Jurzyca zo SAS-ky, Miriam Lexmann a Ivan Štefanec z KDH, samozrejme Peter Pollák z Oľana, nezávislý Vladimír Bilčík a nemôže medzi nimi chýbať ani Lucia Ďuriš Nicholsonová,“ menuje Becík sporných europoslancov.

Zdroj: fb/branislavbecik

Becík sa za europoslancov hanbí

Hanbím sa za vás, hanbím sa pred našimi hokejistami,“ vyhlásil Becík vo videu na adresu ôsmich europoslancov, o ktorých ďalej tvrdí, že „okrem ich potreby zastaviť eurofondy z Bruselu, potrebujú po novom zničiť životy aj našim hokejistom, ktorí nerobia nič zlé, len hrajú hokej a chcú uživiť svoje rodiny“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pokrytecký Hašek?

Becík ako kandidát na europoslanca za HLAS-sociálna demokracia vyjadruje svoju podporu hokejistom a odmieta politickú manipuláciu v športe. „Naši hokejisti tvrdo pracujú, podávajú skvelé výkony a reprezentujú krajinu s hrdosťou a oddanosťou, zatiaľ čo títo europoslanci sa zaujímajú len o svoje vlastné politické záujmy,“ dodáva Becík mimo videa.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opoziční europoslanci sa postavili proti našim hokejistom z KHL! Becík: Hanbím sa za ich postoje, vyvíjajú tlak na Šatana

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: