eReport.sk
Polícia rieši absurdný prípad
Polícia SR, foto:tasr

Polícia žiada verejnosť o pomoc: Poznáte tohto muža? Je obvinený z lúpeže!

Polícia žiada verejnosť o pomoc. Bratislavskí policajti pátrajú po 37–ročnom Miroslavovi Š., ktorý sa ešte začiatkom januára dopustil lúpeže na Žabotovej ulici v Bratislave. Obvinený má hlásený pobyt bezdomovca. Polícia žiada verejnosť o informácie o páchateľovi. Informuje o tom na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Policajti riešili aj politickú agitáciu počas referenda
  2. Ľudia protestujú počas demonštrácie proti tureckému prezidentovi Recepovi Tayyipovi Erdoganovi a tureckej blokáde vstupu Švédska do NATO v Štokholme 21. januára 2023.
  3. Referendoví rekordéri: Luník IX s účasťou len 0,1 percenta!

Polícia žiada verejnosť o pomoc

Vyšetrovateľ prvého bratislavského okresu vyšetruje okolnosti trestného činu lúpeže, za ktorý bolo dňa 05.01.2023 vznesené obvinenie 37 – ročnému Miroslavovi Š. Ten dňa 05.01.2023 v čase okolo 10:30 h v opustenej budove na Žabotovej ulici počas rozprávania sa s poškodeným, udrel poškodeného päsťou do oblasti tváre, následkom čoho spadol na zem. 37 – ročný Miroslav Š. využil príležitosť a z vrecka nohavíc mu vytiahol peňaženku z ktorej vybral 450€, z tašky notebook a odišiel. Obvinený má hlásený pobyt bezdomovca,“ uvádza polícia na sociálnej sieti.

Polícia pátra po mužovi obvinenom z lúpeže v Bratislave, žiada verejnosť o pomoc:
Polícia žiada verejnosť o pomoc

Foto: FB/policiabratislavskykraj

Lúpež

V súvislosti s vyšetrovaním lúpeže polícia žiada verejnosť o poskytnutie informácií k pobytu a pohybu páchateľa na zverejnenej fotografii, ktoré by mohli pomôcť pri objasnení skutku.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia žiada verejnosť o pomoc: Poznáte tohto muža? Je obvinený z lúpeže!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti