eReport.sk
Polícia upozorňuje na podvody aj grafikou na sociálnej sieti. Foto: fb/krpzba

Polícia upozorňuje na podvodné webové adresy operátorov pri dobíjaní kreditu

Polícia upozorňuje na podvodné webové adresy mobilných operátorov pri dobíjaní kreditu. Ľudia pre podvodníkov prišli o stovky eur. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

„Podvodníci neustále skúšajú triky, ktorých účinnosť je ovplyvnená najmä našou pozornosťou. Práve tá Vám môže zachrániť peniaze pri dobíjaní kreditu,“ upozorňuje bratislavská polícia na sociálnej sieti.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Všetci, ktorí konali proti "čurillovcom"
  2. Blamáž Hamranovej polície sa zväčšuje
  3. Taraba kritizuje podivný Matovičov úrad

Niektorí na to už doplatili

„Dobitie kreditu 44-ročnej ženy a 35-ročného muža na falošných adresách mobilných operátorov sa skončilo únikom údajov ich platobných kariet,“ uviedla Šimunková.

Priblížila, že po tom, čo vyplnili položky na dobitie kreditu, sa podvodníci dostali k číslam ich účtov, platobných kariet, dobám ich platnosti a CVV. Za krátky čas tak vykonali viacero výberov z účtov prostredníctvom bankomatov a 44-ročná žena prišla o 740 eur a 35-ročný muž o 1200 eut.

Zdroj: tasr, fb/krpzba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia upozorňuje na podvodné webové adresy operátorov pri dobíjaní kreditu

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php