eReport.sk
Všetci, ktorí konali proti "čurillovcom"
prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran, foto:tasr

Hamran: Z pohľadu polície je prípad nezvestnej študentky objasnený

Z pohľadu polície je prípad nezvestnej 22-ročnej študentky objasnený. Je o tom presvedčený policajný prezident Štefan Hamran, ktorý to uviedol na pondelkovej tlačovej konferencii.

„Dôkazná situácia, ktorú zadokumentovali policajti krajského riaditeľstva, je mimoriadne silná a my sme presvedčení o tom, že máme zadržanú osobu, ktorá sa tohto násilného trestného činu vo vzťahu k študentke dopustila,“ skonštatoval šéf polície.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Štát nemôže riadiť Hamran
  2. HLAS je pripravený.
  3. Toto sa nestal prvýkrát!

Hamran: Niektoré procesné úkony sa ešte nevykonali

Niektoré rozhodujúce a veľmi dôležité procesné úkony sa ešte podľa Hamrana nevykonali. „Ako bude vyšetrovanie napredovať, priebežne budeme informovať tak, ako nám to umožní procesná situácia, najmä dozorujúca prokurátorka a vyšetrovateľka,“ povedal.

Polícia podľa Hamrana preveruje aj určité prípady z minulosti, ktoré sú podobné spôsobom spáchania. „Budeme to porovnávať. Budeme to vyhodnocovať, či to náhodou nejako nesúvisí s ktorýmkoľvek prípadom, ktorý sa stal v minulosti,“ poznamenal šéf policajtov.

Hamran ocenil bratislavskú políciu i verejnosť

Hamran ocenil bratislavskú krajskú políciu za ich prácu na tomto prípade. Ponúkol im tiež pomoc Národnej kriminálnej agentúry. Uznal tiež pomoc verejnosti na tomto prípade.

Polícia prijala oznámenie o nezvestnosti 22-ročnej študentky v nedeľu (10. 9.). Vypátrať sa ju podarilo v pondelok (11. 9.) ráno. Študentku našli v bezvedomí a intoxikovanú v bratislavskej Petržalke. Polícia v tejto súvislosti obvinila zo znásilnenia 54-ročného muža, má ísť o záchranára.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamran: Z pohľadu polície je prípad nezvestnej študentky objasnený

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php