eReport.sk
Čo to Stančík predvádza?
Andrej Stančík na snímke z videa. Zdroj: twitter/andrejstancik

„Liberáli“ a „demokrati“ pokračujú v útokoch na Slovákov! Stančík: Neznesiteľné geopolitické zmätenie

Ppokračujú v útokoch na Slovákov! Za posledné obdobie na Slovákov zaútočili takmer všetci politici, ktorí sami seba v debate označujú ako slušných, lepších a liberálnych. Mnohí však pochybujú, či ich pohľad na svet a neschopnosť rešpektovať iné názory má niečo spoločné s takým liberalizmom, aký poznáme z politologických učebníc. K politikom z Progresívneho Slovenska, Demokratov a ich blízkeho okolia ako Eduard Heger, Zuzana Čaputová, Jaroslav Naď, Ivan Mikloš, či Rastislav Káčer, sa najnovšie pridal aj bývalý štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a mladý politik Andrej Stančík. Pridal sa napríklad konkrétne k slovám o akomsi „zmätenom“ slovenskom národe. Všetko má svoje medze a kampaň, ktorej základom je útočenie na bežných ľudí, sme tu v histórii samostatnej Slovenskej republiky azda ešte nemali.

„Hnus a humus“ – znie Stančíkova ďalšia urážka Slovákov

„Neznesiteľná ľahkosť geopolitického zmätenia. Ako povedal bývalý pán minister, ´hnus a humus´. Extrémisti, konšpirátori a populisti môžu búchať šampanské. Iba 40% Slovákov si myslí, že za vojnu na Ukrajine môže Rusko. Je to násobne horšie ako v Poľsku, ktoré má v týchto veciach úplne jasno a dokonca o dosť horšie ako v Maďarsku, kde pro-orbánovské média šíria rôzne pomýlené naratívy Orbána, ktorý nemal problém drukovať Rusku,“ uviedol Stančík na sociálnej sieti.

Pokračujú v útokoch na Slovákov

Stančík si popritom ešte stále trúfa rozdeľovať strany politického boja a ich priaznivcov na tie „lepšie“ a „horšie“: „Toto je výsledok niekoľkoročného cieleného vymývania mozgov dezinformáciami, pôsobenia ruských agentov, ale hlavne populistickej demagógie rôznych Ficovcov, Mazurekovcov, Dankovcov a Pellegriniovcov. Ale aj politikov tej ´lepšej´ strany, ktorí spochybňovali sankcie, či zabratie Krymu.“

Foto: fb/andrejstancik

Takto vo voľbách asi „Demokrati“ neuspejú

Slovensku by mladý politik rád, podobne ako jeho starší kolegovia, určoval politickú budúcnosť a to, čo je z voličského pohľadu správne a čo nie. Nikomu samozrejme do volebnej kampane nerozprávame, ale táto cesta môže zaviesť liberálov rovno do politického pekla.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ďakovala mu aj Kolíková
  2. Naďova analýza o Migoch
  3. Opití americkí vojaci
  4. Najdôležitejší summit

„Ak stratíme náš geopolitický kompas, stratíme našu budúcnosť a za pár rokov sa môžeme prebudiť do ruskej gubernie Slovensko. Toto nesmieme dopustiť. Čaká nás boj, ktorý bude extrémne špinavý a ťažký, no nemôžeme ho vzdať. Slovensko patrí do EÚ a do NATO. Slovensko nie je most, ale súčasť Západu,“ dodal suverénne Stančík.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

„Liberáli“ a „demokrati“ pokračujú v útokoch na Slovákov! Stančík: Neznesiteľné geopolitické zmätenie

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php