eReport.sk
Naďova analýza o Migoch
Jaroslav Naď na fotografii, s ktorou sa "pohrali" politici v Hlase-SD.

VIDEO Taraba: Najväčší „bojovníci proti hoaxom“ Naď s Púchovským bezostyšne klamú!

Bude ešte veselo. Pretože, aj keď „demokrati“ a „apolitická stránka polície,“ spolu s mainstreamom tvrdia, že je úplne štandardné, ak zástupcovia MO SR, predstavitelia tretieho sektora, Esetu, či polície, žiadajú, „aby Brusel konal, voči najväčšej hybridnej hrozbe na Slovensku- opozícii,“ celkom štandardné to nebude. teda pokiaľ sa ešte plánujeme tváriť, že sme demokratický a právny štát. Predseda strany Život-NS, poslanec Tomáš Taraba, ktorý priniesol šokujúce informácie spolu s predsedom Smeru Robertom Ficom, sa vyjadril v krátkom videu na sociálnej sieti. K tomu, čo porozprával pán Naď. I pán Púchovský.

Lovci hoaxov šíria hoaxy?

„Nič nie je krajšie, ako keď bojovníci proti hoaxom musia priznať, že sú hoaxeri. Každý, kto si včera po mojej a Ficovej tlačovke včera pozrel aj reakciu pána Naďa a taktiež pána Púchovského, musí mať jasno.

Smer predložil oficiálny záznam z MO SR. Z tejto zahraničnej cesty. na ktorej úradníci z ministerstiev, Púchovský, či Trnka z Esetu hovorili o slovenskej opozícii, ako o najväčšej hybridnej hrozbe. Preto ktorej treba zakročiť. Najlepšie tak, aby Brusel a NATO poslali na Slovensko špecializovaný tým,“ uviedol Taraba.

A klamstvá

„Jaroslav Naď v zúfalstve na tlačovej konferencii povedal, že to nie je pravda. Dokument, ktorý sme predložili pritom vznikol v čase, kedy bol ministrom obrany. Takže na svoju obhajobu vlatsne uviedol, že pod ním vznikali na ministerstve dokumenty, ktoré nie sú pravdou. Teda sú „hoaxami,“ poznamenal predseda strany Život-NS.

A dodal: „Rovnako Púchovský. keď povie, že to, čo je v oficiálnom dokumente, nikdy nepovedal. Takže znovu klamstvo. Teda „hoax.“

Bude ešte veselo

Pripomeňme si, že v tomto dokumente sa okrem iného, čierne na bielom, nachádza výrok Daniela Mila z Ministerstva vnútra, ktorý spolu s Dávidom Púchovským z Prezídia Policajného zboru žiadal o vyslanie „protihybridného podporného tímu Severoatlantickej aliancie“ na Slovensko.

A ktorý doslova povedal: „NATO musí čo najskôr riešiť otázku volieb, pretože vyhrá Fico a Pellegrini a SR vystúpi z NATO. Slovensko potrebuje v tejto veci pomoc.“

Takže toto je podľa našich „demokratov“ úplne v poriadku. „oni to, čo povedali, len tak nemysleli.“ Ale akosi úplne inak. Nuž, ak takto vyzerá tá nová „liberálna demokracia,“ tak potom nás pán Boh ochraňuj. Aj demokraciu. A právny štát.

Zdroj: FB T.Taraba,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba: Najväčší „bojovníci proti hoaxom“ Naď s Púchovským bezostyšne klamú!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php