eReport.sk
Rozdielne pohľady
Slovenský premiér Robert Fico, foto:tasr

Fico: Éra Kisku a Čaputovej dáva ľuďom dôvod vybrať si skutočnú hlavu štátu a nie ďalšieho sluhu cudzích záujmov

Premiér Fico tiež prezidentke Čaputovej poďakoval za jej dnešné televízne vystúpenie. Dala podľa neho koalícii ďalších tisíc dôvodov na to, aby dostali novelizáciu Trestného zákona do života.

Predseda vlády a strany Smer-SD Robert Fico na sociálnej sieti zareagoval na televízne vystúpenie prezidentky Zuzany Čaputovej.

Sluhovia cudzích záujmov

Premíér v statuse píše:

Čítam výstupy z dnešného televízneho vystúpenia prezidentky SR Z. Čaputovej a neverím vlastným očiam.

O demokracii nám tu rozpráva žena, ktorá zmarila najvyššiu formu demokracie – referendum o predčasných voľbách.

O právnom štáte nám tu rozpráva človek, ktorý sa zastal zločincov vyšetrovateľov NAKA Čurillovcov a zloducha Lipšica a ani jedno slovo nepovedal na ochranu vyšetrovateľky D. Santusovej, ktorej Čurillovci chceli zapáliť auto a niekam ju nakopať.

O ľudských právach nám tu hovorí sluha médií, Sorosa a tretieho sektora, ktorý neutrúsil jedno jediné slovo ľútosti pri smrti gen. Lučanského, či advokáta Krivočenka.

O odložení menovania nového bezúhonného riaditeľa SIS o štyri mesiace nám hovorí žena, ktorá v rokoch 2020 až 2023 na vlastné oči sledovala rozklad tajnej služby a dnes ho svojou nečinnosťou mieni ďalej podporovať.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Podvody na voličoch
  2. Korčokova kampaň
  3. Aj o Kubinovi..
  4. Šimečka Šimečkovci

A ešte aj zavádza verejnosť, keď tvrdí, že v posledných týždňoch neexistovala čulá komunikácia medzi jej Kanceláriou a Ústavným súdom SR.

Pani prezidentka, chápem, že ste sklamaná, ako s Vami naložili Vaši majitelia, keď Vám nedovolili opätovne kandidovať a vymysleli pre Slovensko I. Korčoka. To Vás ale neoprávňuje, aby ste úplne rezignovali na funkciu hlavy štátu – Slovenskej republiky. Je ponižujúce, že ste prijali úlohu hovorkyne opozície, médií a tretieho sektoru.

Vyslovujem presvedčenie, že éra Kisku a Vás je dostatočným dôvodom na to, aby si ľudia na Slovensku vybrali skutočnú hlavu štátu a nie ďalšieho sluhu cudzích záujmov, akým ste Vy a bol by aj I. Korčok.

Vážená pani prezidentka, ďakujem Vám za dnešné televízne vystúpenie. Dali ste nám ďalších tisíc dôvodov na to, aby sme dostali novelizáciu Trestného zákona do života. A zamysleli sa nad tým, ako reagovať na Vašu nečinnosť pri menovaní nového riaditeľa SIS.

Zdroj: Facebook – Robert Fico


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico: Éra Kisku a Čaputovej dáva ľuďom dôvod vybrať si skutočnú hlavu štátu a nie ďalšieho sluhu cudzích záujmov

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie