eReport.sk
Robert Fico na snímke z videa.
Robert Fico na snímke z videa. Zdroj: fb/rf

VIDEO Fico naložil novinárke: Ste normálna? Choďte provokovať na míting pani Čaputovej!

Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico na včerajšej tlačovej konferencii k predstaveniu kandidáta strany Smer na primátora Banskej Bystrice Daniela Karasa vyletel na novinárku, ktorá sa ho pýtala na spájanie sa so stranou Republika na strednom Slovensku. Podľa novinárky komunálne koalície s Republikou môžu spochybňovať antifašistickú tradíciu Smeru. Fico mimo iného novinárke pripomenul, že je to on, kto stojí nad uzákonením Pamätného dňa obetí holokaustu. A novinárke aj poriadne naložil!

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico je podobný ako Matovič
  2. Hlas o Migoch
  3. Peter Pellegrini počas mítingu v Banskej Bystrici.
  4. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
  5. Nik ťa nechce!

„Pani redaktorka, je zjavné, že ste došli len provokovať. Ale prosím, my sme naučení,“ začal svoju odpoveď Fico. „Vy ste normálna? A čo vám vadí na tom, že tu je nejaký región, tu sú nejakí ľudia, ktorí majú záujem na zmene? Čo má byť ten program o fašizme, alebo o čom?,“ poukázal ďalej Fico na to, že spájanie sa na komunálnej úrovni neznamená súhlas s niektorými členmi Republiky.

Čaputová vyznamenala členov Bielej légie

Opozičný líder zároveň novinárke pripomenul, že koho v minulosti vyznamenala prezidentka SR Zuzana Čaputová. „Prečo vám nevadí, keď pani prezidentka Čaputová dala štátne vyznamenanie členom Bielej légie, ľuďom, ktorí priamo podporovali fašistický režim?,“ opýtal sa a zároveň vysvetlil, čo všetko podľa neho vyznamenaní ľudia majú za sebou: „Tlieskali, keď sa robili deportácie Židov do koncentračných táborov, títo ľudia tlieskali, keď sa vraždili tí, čo bojovali v SNP, toto samozrejme pre vás problém nie je.“ Vzhľadom na tieto tvrdenia odkázal politik novinárku na tlačové vyhlásenia Čaputovej. „Choďte provokovať na míting pani Čaputovej, ale nie tu,“ dodal.

Novinárka by sa podľa predsedu Smeru mala okrem prezidentky zaoberať aj tým, že ako a s kým vláda odhlasovala tzv. „prorodinný balíček“. Je známe, že vláda sa v tejto otázke spojila so súčasnými a bývalými poslancami ĽSNS.

VIDEO Robert Fico: Pani redaktorka, je zjavné, že ste došli len provokovať

Zdroj: fb/robertficosk

Predseda Smeru poskytol oficiálne vyhlásenie včera pri príležitosti Dňa obetí holokaustu a rasového násilia. Stanovisko Fica si môžete pozrieť v pripojenom videu.

VIDEO Šéf Smeru: Na zločiny fašizmu a nemeckého nacizmu nikdy nezabudneme

Zdroj: fb/robertficosk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico naložil novinárke: Ste normálna? Choďte provokovať na míting pani Čaputovej!

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti