eReport.sk
ficiálne ohlásenie kandidatúry poslanca mestského zastupiteľstva Daniela Karasa na post primátora mesta Banská Bystrica, foto:tasr

Smer predstavil kandidáta na primátora Banskej Bystrice. Fico: Skončila doba mlčania!

V jesenných komunálnych voľbách podporí strana Smer-SD kandidatúru Daniela Karasa na post primátora Banskej Bystrice. Na piatkovej tlačovej konferencii v Banskej Bystrici zároveň potvrdili, že na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) podporí Smer-SD kandidáta Adriana Polónyho.

Smer má kandidáta

Daniel Karas je v súčasnosti banskobystrický mestský poslanec a do volebnej kampane ide s heslom schopný primátor, silné mesto. „Dozrel som stať sa primátorom, mám najlepšiu motiváciu pracovať pre Banskobystričanov a som odhodlaný riešiť problémy,“ podotkol s tým, že jeho volebný program sa skladá z viacerých pilierov. Súčasťou sú financie, dane a investície. „Primátor musí hľadať riešenie, ako priniesť peniaze do mesta bez toho, aby zvyšoval dane,“ zdôraznil. Pripomenul, že dôležité je tiež, aby mladí ľudia ostávali žiť v meste a našli v ňom uplatnenie.

Banská Bystrica patrí podľa Fica ľavici

Predseda strany Smer-SD Robert Fico na tlačovej konferencii vyhlásil, že Banská Bystrica je to mesto, kde mala ľavica dlhodobo silné postavenie. Smer-SD to má podľa neho v Banskej Bystrici jednoduché, pretože má kandidátov, ktorých je radosť podporovať. „Dnes sme tu predovšetkým na podporu kandidáta na primátora Banskej Bystrice. Avšak, musíme riešiť i aktuálne problémy, skončila doba, kedy sme si kládli pred ústa servítku a mlčali!,“ povedal predseda Smeru Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Remišová nevie čo chce?
  2. Peter Weiss
  3. Štefan Hamran
  4. Michal Kaliňák.
  5. Prezidentka SR Zuzana Čaputová
  6. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
  7. Uprostred kandidát na primátora Bratislavy Martin Mlýnek.

Predseda predstavenstva SAD Zvolen Adrian Polóny svoju kandidatúru ohlásil s tým, že do volieb pôjde ako nezávislý. Spojené samosprávne voľby do orgánov miest a obcí a orgánov samosprávnych krajov sa uskutočnia v sobotu 29. októbra. Volebná kampaň sa začala 10. júna a skončí sa 48 hodín predo dňom volieb.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smer predstavil kandidáta na primátora Banskej Bystrice. Fico: Skončila doba mlčania!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti