eReport.sk
Zuzana Plevíková. Foto: FB / Zuzana Plevíková

Mladá smeráčka Plevíková reaguje na odsúdenie Kisku: Veľká hanba, že Slovensko malo takého prezidenta!

Popradský okresný súd v stredu odsúdil bývalého prezidenta A. Kisku za daňové podvody, ktoré mal spáchať v rámci svojej prezidentskej kampane v roku 2014. Kiska sa obvineniam dlho bránil a aj naďalej bráni. Aj napriek tomu platí, že súdy majú pre tento moment diametrálne odlišný názor.

Celý prípad láka pozornosť verejnosti a to hlavne preto, lebo Kiska je bývalým prezidentom SR a jeho odsúdenie je prvou podobnou udalosťou v histórii samostatnosti SR. Kiska má pre tento prípad jednoduchú výhovorku – lebo Fico. Kauzou sa začínajú zaoberať aj rôzni Kiskovi politickí súperi. Najnovšie vyjadrenie poskytla podpredsedníčka Mladých sociálnych demokratov a politička Smeru-SSD Zuzana Plevíková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Michal Kaliňák (Hlas-SD).
  2. Degenerácia civilizácie
  3. Slovná prestrelka medzi Tarabom a Kičom! Michal Kiča, bývalý štátny tajomník na MŽP, na Facebooku kritizoval Rudolfa Huliaka aj Tomáša Tarabu.
  4. Medzi umelcami zavládla panika

Plevíková: Čušia ako voš pod chrastou

„A teraz čušia ako voš pod chrastou. A. Kisku odsúdili, že je vinný za daňové podvody. Je to jasný daňový podvodník. A kde sú teraz tí jeho pochlebovači, súputníci? M. Kolíková, J. Šeliga, V. Marcinková, T. Valášek, V. Remišová? Ste teraz tíško, keď ide o človeka z vašich radov, s ktorým ste najbližšie spolupracovali? Ak iba niečo išlo okolo Smeru, aj keď nič nebolo podložené, skončené, často ani začaté, tak ste vypisovali siahodlhé texty a mali tlačovky ako na bežiacom páse akí sú Smeráci vinní, mafiáni a neviem čo ešte. Pritom sa vôbec nič nepreukázalo, lebo to bolo manipulované a preto nebol dôvod, vôbec na nič,“ napísala Plevíková na sociálnej sieti.

Samozvaní bojovníci proti korupcii

Rôzni samozvaní bojovníci proti korupcii sa v tomto momente neozývajú. Transparency International Slovensko dokonca vydala stanovisko o bezprecedentnosti odsúdenia bývalého prezidenta, ktoré zaváňa zastávaním sa ho.

„A vy tu máte zo svojich radov človeka, nad ktorým dnes súd vyniesol rozsudok, že je vinný. Halooo, kde ste vy veľkí bojovníci proti korupcii, mafii a za spravodlivosť. Kebyže sa jedná o človeka zo SMERu, tak by boli už aj protesty zorganizované. Veľká hanba, že Slovensko malo takého prezidenta,“ dodal Plevíková.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mladá smeráčka Plevíková reaguje na odsúdenie Kisku: Veľká hanba, že Slovensko malo takého prezidenta!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie