eReport.sk
Peter Pellegrini.
Peter Pellegrini. Foto: fb/pellegrini.peter

Pellegrini odkázal Hegerovi: Vyhoď z vlády stelesnené zlo, menej oslavuj a počúvaj Slovákov!


Pellegrini sa s tým opäť nepáral. Po dnešnom sólo vystúpení Hegera v štúdiu Slovenského rozhlasu, opäť udrel. Poslal mu niekoľko „šťavnatých“ odkazov, aby mu podľa vlastných slov pripomenul, čo je jeho skutočnou úlohou. Vlastne Hegera zaúkoloval.

Premiér Eduard Heger (OĽANO) by mal menej oslavovať a viac počúvať ľudí. Vyhlásil to líder mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini v reakcii na príchod investície švédskej automobilky Volvo. Ľudí podľa Pellegriniho trápi najmä drastické zdražovanie.

Pelegrini povedal Hegerovi, čo by mal robiť

Predseda vlády by mal podľa Pellegriniho pochopiť, čo je jeho skutočnou úlohou. „Žiadať od svojich ministrov konkrétne skutky, vyhodiť z vlády stelesnené zlo v podobe Igora Matoviča a počúvať slovenských občanov. Ak toto Eduard Heger nezvládne, nech čím skôr podá demisiu,“ vyhlásil v stanovisku šéf Hlasu-SD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. nezaradený poslanec parlamentu SR Peter Pellegrini
  2. Lekári otvorili pandorinu skrinku
  3. Gábor Grendel
  4. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
  5. Zľava Richard Sulík a šéf Smeru Robert Fico a podpredsevia strany počas tlačovky. F
  6. Peter Pellegrini (Hlas-SD).
  7. Veronika Remišová na snímke z videa.

Poznamenal, že príchod Volva na východné Slovensko je určite dobrou správou pre celú krajinu. „Nie je však žiadnou vierou investora v túto vládu, ako sa naivne domnieva pán Heger. Je to viera v ľudí na Slovensku, ktorí vedia svoje zručnosti a um využívať bez ohľadu na to, akú vládu majú,“ zdôraznil.

Ľudia sa vraj nepotrebujú pozerať na klamárske bilbordy

Ľudí podľa Pellegriniho trápi drastické zdražovanie a zlyhávajúca pomoc vlády. „Po desiatich mesiacoch nevídaného rastu cien dostali deti navyše po 75 eur, zopár ohrozených skupín po 100 a obrovské skupiny ľudí ako seniori či pracujúci bez nezaopatrených detí ostali úplne bez pomoci. Ľudia chcú vidieť, čo pre nich vláda konečne urobí, a nie pozerať sa na klamárske bilbordy OĽANO a počúvať nezmysly o návrate mafie,“ uzavrel Pellegrini.

Premiér Eduard Heger (OĽANO) predstavil koaličným partnerom reformu fungovania koaličnej rady. Chce ňou sprehľadniť procesy a priniesť viac pokoja. Povedal to v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrini odkázal Hegerovi: Vyhoď z vlády stelesnené zlo, menej oslavuj a počúvaj Slovákov!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne