eReport.sk
Hegerova vláda sa dnes totálne zrútila
Líder strany Hlas-SD Peter Pellegrini na snímke z videa. Foto: fb/pellegrini.peter

VIDEO Pellegrini: Hlas a Progresívne Slovensko rozdeľujú sociálne témy

Nepodliehajte strachu. Aj keď nás stále niekto obviňuje z kolaborácie s pravicou, HLAS – sociálna demokracia je a zostane štandardnou ľavicovou stranou. Ktorá kladie na prvé miesto národné záujmy Slovenska a ľudí, ktorí tu žijú. Uviedol to líder strany Peter Pellegrini na sociálnej sieti.

„Hlas s ľavicovým voličom nikdy nekupčil, ani kupčiť nebude. práve naopak, je k nemu nanajvýš úprimný,“ uvádza Pellegrini.

Nepodliehajte strachu, vyzýva občanov Peter Pellegrini.

Zdroj: fb/pellegrini.peter

Pellegrini za odstraňovanie regionálnych rozdielov

„Hovoríme veľmi jasne, že nevstúpime do vlády, ktorá nezavedie skutočný trinásty dôchodok. Nevstúpime do vlády, ktorá odmietne silný štát. A nevstúpime ani do vlády, ktorá odmietne plán na odstránenie extrémnych regionálnych rozdielov,“ tvrdí líder Hlasu. Dodáva, že to sú skutočné ľavicové hodnoty. Hodnoty solidarity, silného štátu, a právo na dôstojný život bez ohľadu na to, v ktorom kúte Slovenska človek žije.

„Tri roky sme ich poctivo presadzovali v opozícii a sme pripravení presadiť ich aj v novej vláde. Bodaj by sme o riešení týchto problémov počúvali aj od ostatných , ktorí sa chystajú riadiť po voľbách Slovensko,“ myslí si Peter Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Zdroj: fb/pellegrini.peter


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini: Hlas a Progresívne Slovensko rozdeľujú sociálne témy

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php