eReport.sk
Erik Kaliňák svoju konkurenciu v diskusnej relácii doslova sfúkol. Zdroj: screenshot video FB / Erik Kaliňák

VIDEO Erik Kaliňák poriadne naložil liberálom: Ste pokrytci!

S blížiacimi sa predčasnými parlamentnými voľbami je politická scéna na Slovensku napätá ako už dávno nie. Niektorí politici z jednotlivých strán sľubujú aj to, čo splniť nikdy nedokážu, iní zase útočia so snahou poraziť konkurenciu. Ako sa však ukazuje, najväčšou konkurenciu pre drvivú väčšinu z nich je – Smer-SSD. Tomu ale „zlomiť väz“ nie je vôbec jednoduché.

Odsudzujú nenávisť, ale nenávidia Smer-SSD

Poraziť Smer-SSD sa usilujú najmä liberálne strany, teda Progresívne Slovensko (PS) a Sloboda a Solidarita (SaS). Prirodzene, aj OĽaNO, ale to má teraz najviac starostí s tým ako jeho členov napádajú obyčajní ľudia na uliciach. Zaujímavý zostrih videa s krátkym statusom zverejnil na sociálnej sieti podpredseda Smeru-SSD Erik Kaliňák, ktorý sa zúčastnil spolu s ďalšími ôsmymi spoludiskutujúcimi predvolebnej debaty v TV JOJ k blížiacim sa voľbám. V ňom nielen celkom slušne „zneistil“ moderátorku Janu Krescanko Dibákovú, ale najmä svojich diskutujúcich liberálnych partnerov. Tí totiž po jeho argumentoch ledva lapali nielen po dychu, ale najmä argumentoch.

„LIBERÁLNI POKRYTCI SA VČERA NEDOKÁZALI POZRIEŤ DO ZRKADLA! Dlhodobo vidíme, ako médiá, mimovládky a ich politici moralizujú a odsudzujú nenávisť a násilie, no pritom ich jediným politickým programom je zúfalá zlosť, namierená len a len proti Robertovi Ficovi a strane SMER – SSD,“ napísal v krátkom statuse pri videu Erik Kaliňák. A na čom vlastne spoludiskutujúcich mladý podpredseda Smeru-SSD doslova priklincoval do stoličky? Nuž tých vecí bolo naozaj dosť, a tak pozrieť si spomínaný zostrih videa rozhodne stojí za to. Lepšie je totiž raz vidieť, ako tisíckrát počuť.  

Related Posts

  1. Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SD).
  2. Orgány by mali konať!
  3. Smer dominuje aj medzi mladými voličmi
  4. Neoliberálna prezidentka?

Zdroj: FB / Erik Kaliňák


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Erik Kaliňák poriadne naložil liberálom: Ste pokrytci!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php