eReport.sk
Eduard Chmelár sa smeje nielen z Andreja Stančíka, ale aj z ďalšieho mladého "demokrata" Kristiána Čekovského. Zdroj: FB / e.ch. a a.s.

Hegerovi zväzáci Stančík s Čekovským zase niečo pototo… Smeje sa na nich aj Chmelár

Demokrati Kristián Čekovský a Andrej Stančík vyrobili na talianskom ostrove Sicília riadny medzinárodný škandál, aký sa nepodarí len tak niekomu. Vybrali sa do mestečka Corleone aby ukázali odkiaľ pochádzajú najväčší mafiáni Talianska. Nuž a tých potom zrovnali s tými našimi, údajne vedenými Robertom Ficom. To, čo spravili bolo nielen poriadne hlúpe, ale môže ich to aj poriadne mrzieť.

Chlapcom demokratom zase niečo nevyšlo

„Skvelému“ počinu Čekovského a Stančíka sa v krátkom statuse povenoval aj politický komentátor a historik Eduard Chmelár, podľa ktorého Hegerovi zväzáci netrafili do tej správnej dediny. „Hegerovi zväzáci Andrej Stančík a Kristián Čekovský to dali na kotlebovcov. Urobili si výlet na Sicíliu a v snahe napodobniť svoj nedostižný psychiatrický vzor – Jeho Igorodie – sa postavili pred tabuľu s nápisom Corleone a tvrdili, že túto obec poznáte z filmu Krstný otec,“ skonštatoval hneď v úvode historik, podľa ktorého to bol totiž fatálny omyl.

Eduard Chmelár v horskej dedinke Savoca v slávnom Bare Vitelli, do ktorého prišiel Michael Corleone požiadať o ruku svojej prvej manželky Apolónie. Zdroj: FB / Eduard Chmelár

„Tento kultový film sa nakrúcal na opačnom konci Sicílie v obci Forza D’Agro (odtiaľ pochádzal Vito Corleone) a v horskej dedinke Savoca (tam sa nachádza slávny Bar Vitelli, do ktorého prišiel Michael Corleone požiadať o ruku svojej prvej manželky Apolónie),“ ponúkol Chmelár odborný výklad a dodal, že zhodou okolností on tieto miesta navštívil pred dvoma týždňami. „V snahe škandalizovať a bulvarizovať vám, chlapci, zasa niečo nevyšlo. Ako vždy, keď sa niekto snaží zopakovať úspech triku, ktorý druhý raz už nefunguje ani ako zlý vtip,“ zakončil politický komentátor svoj status.

Related Posts

  1. Čaputovej priorita Ukrajina?
  2. Čo to Stančík predvádza?

A na margo toho, čo „vyparatili“ obaja „demokrati“, eReport zistil, že na oboch, vzhľadom na to, že nereagovali na výzvu odstrániť obe ich videá z Corleone a okolia, budú v Taliansku na nich podané trestné oznámenia vo veci hanobenia pomníku, na čo je v Taliansku zákon 408 s trestnou sadzbou od pol roka do troch rokov.

Zdroj: FB / Eduard Chmelár


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hegerovi zväzáci Stančík s Čekovským zase niečo pototo… Smeje sa na nich aj Chmelár

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php