eReport.sk
Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
Minister financií SR Igor Matovič (OĽANO). Foto: tasr

Kamenický o víkendových reláciách: Matovič opäť bez tabletiek, Mikulec by mal byť konečne odvolaný!

Bývalý minister financií a podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ladislav Kamenický v reakcii na víkendové diskusné relácie tvrdí, že SaS udržuje súčasnú vládu pri živote. Dokladuje to podľa neho tvrdenie bývalej ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (dnes SaS), ktorá hovorí o liberáloch ako o „opozícii v opozícii“. Minister financií Igor Matovič (OĽANO) si podľa neho pred reláciou nezobral lieky a minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) by mal byť odvolaný.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Snímka z protestného zhromaždenia Lekárskeho odborového združenia zo 17. novembra 2022.
  2. Peter Pellegrini (Hlas-SD) citoval názor občana
  3. Vraj sa treba vyhnúť populizmu
  4. Mikulcova politika funguje

„SaS robí často kroky, ktoré pomáhajú tejto vláde, aby dovládla. Pani Kolíková dnes v relácii povedala, že SaS je vraj opozícia v opozícii. To ma celkom pobavilo, lebo som konečne pochopil, prečo SaS nevie, či je opozícia, alebo koalícia. V matematike platí, že mínus x mínus = plus. V preklade opozícia v opozícii znamená vlastne podpora vlády zo strany SaS! Gratulujem p. Kolíková, konečne jasné vysvetlenie,“ napísal Kamenický na sociálnej sieti.

Nekonečné odvolávanie Mikulca a Matovičov zdravotný stav

Mikulca sa opozícia v parlamente pokúšala odvolávať už niekoľkokrát, avšak nikdy nie úspešne. Na počte hlasov od poslancov, ktorí sa rozhodli stáť za Mikulcom, je však jasne spozorovateľné, že ministrovi klesá podpora aj v zákonodarnom združení: „To, že by mal byť Mikulec konečne odvolaný, okrem mnohých prešľapov aj za nezvládnutie migrácie, by malo byť každému v opozícii jasné. Ako zahlasuje ´opozičná´ SAS a najmä pani Kolíková, som veľmi zvedavý! Som presvedčený, že sa v SAS nájdu poslanci, ktorí Mikulca neodvolajú. Potom sa stanú presne tým, čo deklaruje p. Kolíková, ´opozíciou v opozícii´, teda podporovateľmi kolície a vlády!“

Foto: Fb/ladislavkamenicky

Bez odozvy neostalo ani Matovičove vystúpenie na RTVS. Dá sa skrátiť takým spôsobom, že za takmer všetky problémy Slovenska v podstate v očiach OĽANO môže Smer a to aj napriek tomu, že je už dva a pól roka v opozícii. „Matovič, keď išiel do RTVS si opäť zabudol vziať tabletky a porozprával toľko zavádzania a klamstiev o rozpočte, že na to ani nemám priestor reagovať a ani to nemá zmysel,“ dodal Kamenický.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický o víkendových reláciách: Matovič opäť bez tabletiek, Mikulec by mal byť konečne odvolaný!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti