eReport.sk
Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli
Na snímke europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová 7. decembra 2023 v Prešove. FOTO TASR - Veronika Mihaliková

K. Roth Neveďalová: Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli. Delenie na dobrých a diablov je cez čiaru


Katarína Roth Neveďalová sa zúčastnila diskusie v TV JOJ24. Prítomných bolo 6 europoslancov. Hovorili o horúcich témach na európskej pôde. Známa europoslankyňa za SMER-SSD progresívcom dobre vyčistila žalúdky za ich žalovanie na európskej pôde. Vyzvala na upokojenie vášní v spoločnosti po prezidentských voľbách.

Čo odznelo v relácii

relácii spravodajskej televízie TV JOJ upozornila známa europoslankyňa na konanie niektorých europoslancov, ktorí chodia pravidelne škodiť Slovensku v Bruseli, žalujú a vymýšľajú si, aby poškodili vlastnú krajinu. Takto sa prihovárala Jozefovi Mihálovi a Martinovi Hojsíkovi, ktorí sedeli v relácii vedľa nej. Vynášanie našich domácich záležitostí na európsku pôdu je podľa nej „nechutné a neakceptovateľné“. Upozornila, že takto konanie len uškodí Slovensku pri vyjednávaní o eurofondoch. V diskusii europoslankyňa zdôraznila aj to, že europoslanci za Smer sú stále proti migračným kvótam a stále si stoja za svojím, že imigrácia musí byť pod kontrolou, musíme vedieť, kto k nám prichádza.  

Dávajte konštruktívne návrhy a prestaňte štekať

K svojmu vystúpeniu v relácii napísala Katarína Roth Neveďalová  aj zopár slov na sociálnu sieť. „Už zajtra nás čaká diskusia o Slovensku v Europarlamente. Opäť o právnom štáte, ale aj o stave médií. Som zvedavá, kedy opozícia pochopí, že treba dávať konštruktívne návrhy a nie iba nenávistne štekať proti vláde. Dnes sa plenárna schôdza bude venovať migrácii a azylovej politike únie, ale napríklad aj ruským voľbám,“ napísala.

„Štandardne sme si vypočuli od našej opozície, že aká je škoda, že Pellegrini je nový prezident, čo všetko ne/stihla naša vláda urobiť, ale nepočuli sme žiadne návrhy, ako veci riešiť, ako zlepšiť situáciu na Slovensku a ako zjednotiť rozdelenú spoločnosť, ktorú spôsobili svojou nenávistnou kampaňou oni,“ upozornila Neveďalová.

Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli

Píše aj o postojoch našich progresívnych europoslancov k riešeniu problematiky medveďa hnedého. „Napríklad medvede treba vraj riešiť prevenciou, lebo PS by asi najradšej rozdávalo píšťalky a veria, že ak nebudeme medvede vábiť do miest a obcí, tak ony zmiznú a ostanú v lese. Tak tomu snáď ani sami neveria. Pre nás sú dôležitejší ľudia a ich bezpečnosť a takto sa k tomu aj postavíme,“ napísala europoslankyňa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na snímke fotografia a zapálené sviečky pred Prezídiom Policajného zboru na Račianskej ulici v Bratislave na počesť zosnulého bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského 3. januára 2021. Lučanský zomrel v stredu 30. decembra 2020.
  2. Juraj Blanár
  3. NAKA zasahuje ako komando

Podľa nej, naša spoločnosť je rozdelená. „Ukazujú nám to aj posledné dni. Je to veľká škoda a treba urobiť všetko, aby rôzne osobné útoky prestali. Voľby sú prejavom slobodnej vôle a ich výsledok musíme všetci rešpektovať, či sa nám páči alebo nie. A hlavne, už je po nich, kampaň skončila, vášne treba upokojiť a fungovať ďalej. Som rada, že tu prestávajú niektorí vyzývať ľudí, aby odišli preč zo Slovenska. Bolo to totiž dosť trápne divadlo, ktorého aktéri sa nakoniec aj trochu spamätali,“ uviedla.

„Delenie na nás-dobrých a vás-diablov, to už je naozaj cez čiaru. Aj útoky voči rôznym osobnostiam, či „influencerom“, ktorí podporili opačného kandidáta (rozumej – nie Korčoka) by už mohli tiež prestať. Dnes popoludní sa s niektorými „svedkami Korčokovými“ stretneme aj na pôde europarlamentu…“ informovala Katarína Roth Neveďalová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

K. Roth Neveďalová: Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli. Delenie na dobrých a diablov je cez čiaru

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE: