eReport.sk
Opitý 45-ročný násilník skončil najskôr v rukách polície, a potom v súdnej sieni. Zdroj: FB / Polícia TN kraj

TOTO je láska?! Opilec sa vyhrážal družke a udieral ju po hlave tĺčikom na mäso

Láska má rozličné podoby. Niekto ju svojej milovanej vyznáva slovne, iný na to použije kvet či inú maličkosť a niekto zase facky či bitie tĺčikom na mäso.

Násilník mal v sebe 3,60 promile alkoholu

Tĺčik na mäso a nôž v ruke mal miesto kvetín aj na mol opitý 45-ročný muž, ktorý napadol svoju partnerku. Na sociálnej sieti o tom informuje trenčianska krajská polícia, podľa ktorej opitý chlap napadol svoju družku po predchádzajúcej hádke v ich byte. Do jednej ruky schytil kuchynský nôž a do druhej tĺčik na mäso, pričom ženu začal naháňať, pričom po nej kričal vulgarizmy a vyhrážal sa jej zabitím. Následne ju mal 5 krát udrieť tĺčikom na mäso po hlave. Poškodenej sa našťastie podarilo z bytu utiecť pred bytovku. Páchateľ ju však aj vonku prenasledoval a vyhrážal sa jej smrťou.

Related Posts

  1. Podvodník s nehnuteľnosťami v Poprade padol do rúk polície
  2. Pôjde do väzby!
  3. Vodiči, pozor!

Útokom muža jej našťastie neboli spôsobené také zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie. Polícia na mieste agresívneho páchateľa obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 3,60 promile alkoholu. Následne bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Poverený policajt vzniesol obvinenie 45-ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie a zároveň na neho spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. „Obvinenému, ktorý bol už v minulosti 6 krát súdne trestaný, prevažne za majetkovú trestnú činnosť, teraz v prípade dokázania viny, hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ dodala na záver polícia.

Zdroj: FB / Polícia TN kraj


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TOTO je láska?! Opilec sa vyhrážal družke a udieral ju po hlave tĺčikom na mäso

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php