eReport.sk
Čoho sa boja?
Členka Život Národná strana Darina Mosná odkazuje liberálom, aby si pozreli mapku Slovenska ako dopadli demokratické voľby a tie akceptovali. FOTO tasr - Pavel Neubauer

Opatrenia prípadnej Šimečkovej vlády ešte viac ochudobnia Slovákov, konštatuje Mosná

Politici a najmä vedenie Progresívneho Slovenska sa pred voľbami vyjadrovalo viac ako prazvláštne, pretože okrem rétoriky „lebo Fico“, ktorý bol podľa nich zodpovedný aj za prírodné katastrofy, ponúkali ľuďom najmä také opatrenia, ktoré smerovali proti bežným ľuďom. A keď sa poukázalo na to, akú idú proti ľuďom, vždy to obrátili tak, že to bolo zle pochopené. Je preto zarážajúce, že s týmito „nepochopenými“ progresívcami by mohol ísť do vlády aj šéf Hlasu-SD Peter Pellegrini. 

Ľuďom ostatnú len oči pre plač!

To, čo by chcelo Progresívne Slovensko s jeho potenciálnymi koaličnými partnermi dať do vienka v prípade, že budú vo vláde, ľuďom rozhodne k zlepšeniu ich života neprispeje. Veľmi jasne to v statuse priblížila členka Život-Národná strana Darina Mosná, ktorá bola na kandidátke SNS. A hneď v úvode sa ľudí pýta: „Tak čo, Slováci, ako sa vám páčia opatrenia progresívnej vlády?“ Prirodzene, aké zloženie by mala sa to v tejto chvíli ešte nevie, isté náznaky tu ale sú. Črtá sa totiž spojenie PS – SaS – Hlas-SD a KDH sa zdá byť ako najreálnejšia, hoci posledné dve strany majú hodnotovo poriadne ďaleko od progresívcov a liberálov.

Related Posts

  1. Eduard Chmelár
  2. Je neuveriteľné, ako komentuje výsledky volieb otec Michala Šimečku.
  3. Vraj všetkých šikanuje

„Matovič v spolupráci so SASKou a SME rodina dostali Slovensko na kolená a teraz dostanú na kolená aj vás/nás. Ľuďom ostanú oči pre plač,“ konštatuje ďalej Mosná a vzápätí píše, čo všetko si Michal Šimečka na Slovákov pripravil: „Zvýšiť DPH, zrušiť zníženie DPH pri kompenzačných opatreniach, zdanenie stavieb podľa podlahovej plochy, zohľadnenie CO2 pri zdanení áut, zníženie prídavku na dieťa na polovicu pre domácnosti mimo hmotnej núdzi, zrušenie rodičovského dôchodku, nižšia valorizácia miezd vo verejnej správe.“ Žiadna ružová perspektíva pri pohľade na to, že Slováci patria k k druhým najchudobnejším v EÚ.

Zdroj: FB / Darina Mosná

Zdroj: FB / Darina Mosná


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opatrenia prípadnej Šimečkovej vlády ešte viac ochudobnia Slovákov, konštatuje Mosná

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie