eReport.sk
Olga Menzelová, foto: profimedia

Olga Menzelová vzdala hold rodine: „Keď plačem, syn ma paroduje!“

Vdova Olga Menzelová (43) si nedávno zaspomínala na svojho manžela Jirku Menzela. Jeho odchod ju stále bolí. „Občas sa utopím v smútku,“ hovorí.

„Moji milí, najmilší, Anička, Evička, Albísek, Mik, ďakujem, že ste ma celý rok podržali. Bol hrozne ťažký a stále je dosť ťažký. Strata milovaného človeka, ktorý mi bol nablízku v dobrom i zlom 20 rokov je niečo nepredstaviteľne ťažkého,“ napísala Olga Menzelová na sociálnu sieť a priložila fotku svojich detí a súčasného partnera.

Viac sa dozviete:

  1. Olga Menzelová

„Vďaka vám, mám pre koho žiť a ísť ďalej,“ napísala. Smútok prežíva stále. „Občas sa utopím v smútku, ale Albi ma začne parodovať, ako plačem a je po slzách. A dcéra sa ma pýta, či som zase smutná. Som strašne. Ona mi však hovorí: Keby si nechľastala to víno, tak by si ho videla rovnako ako ja. Je tu s nami stále,“ vyjadrila sa Olga Menzelová.

Je matkou troch detí. Najstaršiu Aničku má s režisérom Jaroslavom Brabcem, mladšiu Evu Máriu s Menzelom a najmladšieho Alberta so súčasným partnerom a egyptológom Miroslavom Bártom.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport