eReport.sk
Jaroslav Naď a Jana Černochová. Zdroj: FB / György Gyimesi

Baránek podal na Jaroslava Naďa za poburujúce foto trestné oznámenie! Na rad príde aj Jana Černochová a Dno pytle

Exminister obrany a súčasný poradca českej ministerky obrany Jaroslav Naď si „nevinnou“ fotografiou poriadne zavaril. Nahnevaní Slováci jemu ani Jane Černochovej zrejme poriadne dlho neodpustia to, ako ich ponížili tým, že sa vyškierajú pri tabuľke umiestnenej na stole v jednej z pražských reštaurácií, kde je napísané: Slovákům a dezolé vstup zakázán!

Armádni „hrdinovia“ pôjdu pred súd?

Jaroslav Naď nikdy nešiel ďaleko k urážkam niektorých Slovákov, toto ale už skutočne prehnal. Ak niektorí tiežslováci po tom, čo vyhral Smer-SSD predčasné parlamentné voľby avizovali odchod zo Slovenska, tak teraz by bolo načase aby sa k týmto „emigrantom“ pridal aj Jaroslav Naď. Nikto ho síce zo Slovenska nevyháňa, ale tým, čo hovorí a ako sa spáva to robí on sám. A to je pri tom predsedom strany, ktorá sa volá Demokrati. Nuž, aj takto vyzerá šéf slovenských „demokratov“. Naď si však svojou fotografiou poriadne zavaril, pretože politológ Ján Baránek na neho aj s právnikom Erikom Schmidtom, kandidátom strany Zdravý rozum vo voľbách do EP, podali trestné oznámenie.

V najbližších dňoch podáme podobné trestné oznámenie na Ministerku obrany ČR Janu Černochovú a majiteľov pražskej prevádzky Dno pytle.

Ján Baránek, politológ a člen strany Zdravý rozum,

„Priatelia, včera sme podali trestné oznámenie na exministra obrany J. Naďa,“ oznamuje hneď v úvode statusu Ján Baránek. „Politická strana Zdravý rozum podala dňa 3. 5. 2024 trestné oznámenie na PhDr. Jaroslava Naďa, PhD., z dôvodu podozrenia, že konaním občana SR PhDr. Jaroslava Naďa, PhD., narodeného 21.3.1981 v Nitre, resp. inými páchateľmi, došlo k spáchaniu trestného činu,“ píše sa v trestnom oznámení, kde sú uvedené aj dôvody, prečo je podané:

– Hanobenie národa, rasy a presvedčenia podľa § 423 Trestného zákona (zákon č. 300/2005 Z.z. v platnom znení),

– Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti podľa § 424 Trestného zákona,

– Apartheid a diskriminácia skupiny osôb podľa § 424a Trestného zákona, pričom nevylučujeme aj možnosť spáchania trestného činu podľa inej skutkovej podstaty Trestného zákona.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Racionálna politika
  2. Výcvik za státisíce eur
  3. Demokrati sa zlúčujú s mini stranou

„V najbližších dňoch podáme podobné trestné oznámenie na Ministerku obrany ČR Janu Černochovú a majiteľov pražskej prevádzky Dno pytle,“ informuje na samý záver Ján Baránek. Ako je vidieť, tak na „vojenských hrdinov“ Jaroslav Naďa aj Janu Černochovú zrejme čakajú krušné časy. Prirodzene aj na majiteľov reštaurácie Dno pytle, lebo týmto prerazili pomyselné dno nielen pytle, ale akejkoľvek kultúry. Tú medzinárodnú nevynímajúc.

Zdroj: FB / Ján Baránek

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Baránek podal na Jaroslava Naďa za poburujúce foto trestné oznámenie! Na rad príde aj Jana Černochová a Dno pytle

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne