eReport.sk
Podarená rodinka
Americký prezident Joe Biden a jeho syn Hunter Biden. Zdroj: NYT

Od tajnej Bidenovej dohody s FBI, až cenzúru nežiadúcich účinkov vakcín. Najväčšie kauzy, ktoré odhalil Musk!

Najväčšie tajomstvá z Twitter Files. Kompletné zhrnutie priniesol portál Life Sites News. o väčšine z nich sme vás v mnohých článkoch informovali aj my. Napríklad o tom, ako FBI kryla kauzu „notebooku Huntera Bidena.“ Ale tiež o tom, že Twitter cenzuroval pravdivé príbehy užívateľov o tom, akými nežiadúcimi účinkami trpeli po „vakcínach“ proti covidu.

Prečítajte si aj:

  1. Podarená rodinka
  2. Je pravda dezinformácia?
  3. Musk končí

Najväčšie tajomstvá z Twitter Files

Prvú várku súborov Twitter zverejnil nezávislý novinár Matt Taibbi. Ukázalo sa, že Twitter cenzuroval konzervatívcov v mene vtedajšieho prezidentského kandidáta Joea Bidena.

 „Do roku 2020 boli žiadosti od hlavných aktérov o vymazanie tweetov rutinou.  Celebrity, ale i obyčajní ľudia mohli byť z Twitteru „vymazaní.“ A to na príkaz Bidenovej strany,“ uviedol.

Navyše, časť súborov Twitter, ktorú zverejnil novinár Bari Weiss, potvrdila ďalšie podozrenie konzervatívcov, a to, že Twitter vykonával aj tzv. „shadow ban.“ A to so všetkými oponentami systému.

Podarený synáčik

14. októbra 2020, tri týždne pred prezidentskými voľbami, Twitter cenzuroval úspešný príbeh New York Post o škandalóznom obsahu notebooku, ktorý patril synovi Joea Bidena Hunterovi . 

Súbory Twitter odhalili, že jeho otec, „demokratický“ prezident Ameriky, uzavrel tajnú dohodu s FBI. V ďalšej časti Twitter Files Michael Shellenberger preukázal, že FBI „opakovane vyzvala šéfa tímu Trust & Safety Yoela Rotha, aby správy o notebooku Huntera Bidena boli uvádzané ako ruská operácia hack and leak a „ruskej propagande.“

„FBI ho pritom zámerne klamala. Oni, tak ako prezident Biden dobre vedeli, že je to pravda. Ako i desivý obsah dokumentov z tohto laptopu.“

Zákaz Donalda Trumpa 

V „demokratickej cenzúre,“ ktorú má tak rada naša Zuzana Čaputová a odvolaná Hegerova vláda, Twitter však zďaleka nekončil. Twitter zmenil svoju vlastnú politiku, aby ospravedlnil zákaz vtedajšieho amerického prezidenta na svojej platforme.

„Aj keď Twitter zistil, že Trumpove tweety po udalostiach zo 6. januára 2021 nepodnecovali násilie, na ospravedlnenie tejto cenzúry to stačilo. Je pozoruhodné, že, ako zdôraznil Bari Weiss, Twitter nezakázal žiadne iné hlavy štátov alebo politických vodcov, aj keď priamo podnecovali násilie,“ uviedli Life Sites News.

Keď pravda zabíja..

Ešte horšia je však iná kauza. Tá mala totiž dosah na životy a zdravie miliónov ľudí. Biden, Fauci a ostatní, sa rozhodli, že tzv. „antivaxeri“ ohrozujú životy. Za „antivaxerov“ pritom neboli označovaní len novinári, ktorí chceli písať pravdu.

Či lekári, ktorí o nej chceli hovoriť. Ale i bežní užívatelia Twitteru, ktorí sa očkovať dali. A potom sa chceli so svetom podeliť o svoje príbehy. Žiaľ o tie, so závažnými dopadmi na ich zdravie.

Biden vyhlásil, že ak by sa tieto príbehy povolili, „zdravie a životy ľudí budú ohrozené. Lebo sa nedajú zaočkovať.“ (Experimentálnymi vakcínami, za ktoré samotní výrobcovia odmietli prevziať zodpovednosť.)

Bude horšie?

V januári tohto roku Elon Musk oznámil, že uverejní informácie o Antonym Faucim.Najmä kvôli jeho prepojeniam na isté laboratórium vo Wuchane.. Ale aj kvôli iným skutočnostiam. Musk ale doteraz tieto informácie nezverejnil. Preto môžeme zatiaľ len tipovať, čo budú „Fauci Files,“ obsahovať. Veselé čítanie to zrejme nebude.

Zdroj: Twitter Files, Life Sites News


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od tajnej Bidenovej dohody s FBI, až cenzúru nežiadúcich účinkov vakcín. Najväčšie kauzy, ktoré odhalil Musk!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti