eReport.sk
Igor Matovič žrebuje v programe Byť zdravý je výhra.

Očkovacia lotéria skončila. V poslednom prémiovom žrebovaní sa objavil aj Matovič a veštil svoju budúcnosť

V sobotu večer bola vysielaná posledná časť relácie Byť zdravý je výhra. Išlo vlastne o očkovaciu lotériu, v ktorej mohli registrovaní očkovaní hrať o státisíce eur. Vo finálnom priamom prenose sa prekvapujúco objavil aj „otec“ myšlienky očkovacej lotérie minister financií Igor Matovič.

„Dnes privítame hosťa, ktorého ste možno nečakali,“ naznačil na úvod moderátor Marcel Forgáč a do štúdia vstúpil expremiér Matovič, ktorý sa pripojil k moderátorskej dvojici. „Samozrejme, aj my v televízii musíme dodržiavať pravidlá, takže ja vás prosím, pán minister, odstúpte,“ vyzval dvojzmyselne vicepremiéra Forgáč. „Tak ten bol dobrý,“ ocenil Matovič jeho humor a trochu odstúpil.

– Foto: RTVS

Smiech ich však neopúšťal ani neskôr, keď už financmajster vyžreboval z bubna lístok. „Fúha, to je náhoda. Trnava,“ začal minister. „Meno?“ spýtal sa ho Forgáč. „Igor,“ smial sa expremiér. „V tejto chvíli vám ďakujú všetci predajcovia televízorov, pretože veľa našich divákov práve roztĺklo obrazovku,“ dodal moderátor. Nakoniec do toho vstúpila aj Vera Wisterová, aby pánov trochu zabrzdila. Pripomenula Matovičovi, že sa objavil v seriáli Pumpa a teraz tiež predvádza svoje herecké schopnosti. Zaujímalo ju, či je šoubiznis pre ministra plán B. „Asi áno. Ja si myslím, že časom to príde a budem rád za ten šoubiznis miesto politiky,“ zamyslel sa expremiér. „Filmová kariéra je výborná, pokiaľ nezačne na chate, samozrejme,“ dodal Forgáč, ktorý zrejme narážal na uniknuté videá z poľovníckej chaty.

Čítajte viac:

  1. Logo kampane Vakcína je sloboda a symbol víťazstva v tvare písmena "V".
  2. Moderátor Marcel Forgáč.

Matovič sa v programe stihol aj poďakovať. „Všetkým vám, ktorí ste sa podieľali na tejto myslím si, že veľmi prospešnej aktivite. Všetkým ľuďom, ktorí sa točia tam v tom bubne,“ zdôraznil s tým, že v miere očkovania stále zaostávame a za nami sú už len Rumunsko a Bulharsko. „Máme čo robiť,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Očkovacia lotéria skončila. V poslednom prémiovom žrebovaní sa objavil aj Matovič a veštil svoju budúcnosť

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti