eReport.sk
Moderátor Marcel Forgáč.
Moderátor Marcel Forgáč. Foto: tasr

Forgáč sa rozhodol spraviť radikálny rez: Moji kamaráti sa zbláznili. Sú agresívni a paranoidní!

Známy moderátor Marcel Forgáč dospel k zaujímavému záveru. Po niekoľkých rokoch, počas ktorých bol aktívny na sociálnej sieti sa rozhodol, že si dá od toho oddych. Dokonca zvažuje aj odchod. Dôvodom sú nenávistné komentáre a odkazy, ktoré dostáva.

„Rozhodol som sa vytesniť Facebook zo svojho života. Aspoň na pár mesiacov. Pauza, a hádam aj úplný koniec. Uvidíme,“ šokoval svojich fanúšikov Forgáč, ktorý sa posťažoval, že sociálna sieť sa za tie roky veľmi zmenila a stala skôr miestom nenávisti. „Je to miesto presýtené zlobou a lžou, nenávisťou a neprajnosťou. Krása, ľudskosť a vzájomnosť sú v kúte a valcované násilným akcentovaním rozdielov a animozít,“ zamyslel sa moderátor.

– Foto: fb/marcel.forgac.9

Forgáč si však nasypal popol aj na svoju hlavu. „Mám pocit, že aj mňa samotného robí toto miesto iným – a asi aj oveľa horším, a pri pohľade zhora aj akosi zversky infantilným, schopným vybičovať sa k nezmyselným škriepkam s prestrelkám. A nerozvážnejším. Rozhodne oveľa iným, akým som býval a akým chcem byť,“ uznal si svoje chyby známy moderátor.

Čítajte viac:

Možno narážal aj na nedávne slová, keď sa vyjadroval o „antivax sviniach“, ktoré si mali za ošetrenie platiť sami. Zároveň však priznal, že prestáva spoznávať aj svojich priateľov. „Moji najlepší kamaráti sa zbláznili, sú agresívni a paranoidní, veria vyfabrikovaným bludom. Oni, samozrejme, majú pocit, že som sa zbláznil ja, iste. Je to miesto, kde mi konkrétni ľudia s podobou a bydliskom želajú smrť, prípadne mojim deťom,“ zhrozila sa známa tvár a zdôvodnila tak, prečo si chce dať chvíľu pauzu od sociálnych sietí.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Forgáč sa rozhodol spraviť radikálny rez: Moji kamaráti sa zbláznili. Sú agresívni a paranoidní!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti