tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Očami stylistky: Toto sú najhorúcejšie trendy na túto jeseň a zimu!

Čo nás ešte túto sezónu čaká?

Kým sa presadí hravejší módny štýl, ubehnú mesiace. Ťažko predpokladať, či publikum prijme, čo mu predhadzujú módne domy. Určite budú rozviatejšie siluety, širšie, voľnejšie strihy, pohodlnejšie topánky a dúfajme aj výraznejšie farby. Po dlhom pobyte doma sa ľudia budú chcieť nanovo ukázať. A možno zostanú pri minimálnych tepláčkoch.

Na čo sa môžeme túto sezónu pripraviť a čím sa môžeme inšpirovať?

Módnymi prehliadkami Dolce&Gabbana s úchvatnými farbami a úžasnými strihmi, Chanelovskými kombináciami klasického tvídu s modernými materiálmi a kreatívnymi účesmi, Armaniho pôvabnou klasikou, a kto si zájde do Talianska množstvom butikov a ich výkladovým aranžmá.

Ktoré známy Slovenky majú podľa vás trendy v malíčku?

Jednoznačne Táňa Paulhofová, Silvia Kušnírová, Ema Tekelyová, Gabika Drobová sú moje favoritky. Obliekajú sa bez ohľadu na trendy a pritom moderne, dbajú na doplnky a nikdy nie sú vulgárne. Sú to osobnosti. Okrem toho sa nájdu, samozrejme mnohé, tieto ma napadli prvé.

Ktoré národy sú podľa vás v móde najviac inšpiratívne?

Najkreatívnejšie sú Talianky. Majú to v DNA. Veď tam je kolíska európskej civilizácie a umenia. Nemôžu pochybiť, keď sa odmalička pohybujú v kráse. Talianky dbajú na doplnky. Ešte aj banálna igelitka z obchodu im ladí k letnému outfitu. Neboja sa farieb a nikoho nenapodobujú. Môžete sedieť na terase a pri espresse máte dokonalé defilé stylingov, aké neuvidíte nikde na svete. Majú peknú chôdzu a sú jednoducho božské. To je skvelá inšpirácia.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Očami stylistky: Toto sú najhorúcejšie trendy na túto jeseň a zimu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku