eReport.sk
Ficov odkaz mimovládkam
Premiér Robert Fico, foto:tasr

Fico: Markíza, Denník N, SME a Aktuality od prvých hodín vzniku vlády neplnia povinnosť pravdivo informovať!

Predseda vlády SR R. Fico rešpektuje, že orgány verejnej moci majú podľa príslušných právnych predpisov povinnosť poskytovať médiám informácie o svojej činnosti. Súčasne zdôrazňuje, že účelom tejto povinnosti je garantovať pravdivé, všestranné a včasné informovanie verejnosti. Píše sa vo vyhlásení premiéra Roberta Fica.

Neplnia si poctivou svoju robotu

Fico v ňom ďalej hovorí. TV Markíza, Denník N, denník SME a webový portál Aktuality od prvých hodín vzniku vlády SR povinnosť pravdivo, všestranne a včas informovať verejnosť o činnosti orgánov verejnej moci, osobitne vlády SR a jej predsedu, neplnia. Sú to médiá, ktoré otvorene prejavujú nepriateľské politické postoje založené predovšetkým na zverejňovaní nepravdivých, neúplných informácií alebo na zamlčiavaní informácií.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. NAKA zasahuje ako komando

Premiér prerušuje s nimi kontakt

Pokiaľ si citované médiá nezačnú plniť zákonnú povinnosť, predseda vlády SR R. Fico prerušuje s nimi akúkoľvek komunikáciu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico: Markíza, Denník N, SME a Aktuality od prvých hodín vzniku vlády neplnia povinnosť pravdivo informovať!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php