eReport.sk

Progresívne mimovládky útočia na eReport! Tento človek verboval voličov PS, teraz hovorí o zaujatosti

Progresívne mimovládky útočia na eReport! Áno, vidíte dobre milí čitatelia. Opäť sa naša práca nestretla s pochopením u mnohých mainstreamových novinárov. Okrem nich, reagujú na našu prácu i rôzne progresívne mimovládne organizácie. Predstaviteľ jednej z nich sa dokonca odhodlal k chabému kúsku, a to, kritizovať nášho redaktora za jeho súkromie.

Verboval voličov v prospech PS

Redaktor eReportu sa ocitol pod paľbou nezmyselnej kritiky zo strany Mareka Macha. Ten je predstaviteľom občianskeho združenia Mladí proti fašizmu. Je známy svojou zaujatosťou voči vtedajšej opozícii a terajšej vládnej koalícii. Okrem toho sa preslávil svojou prehnanou aktivitou v prospech Progresívneho Slovenska. Svoju zaujatosť absolútne neskrýval, dokonca patril so svojim „oztkom“ medzi tie mimovládne organizácie, ktoré navážali mladých ľudí, bezplatným vlakom zo zahraničia na Slovensko k voľbám. Dalo by sa to považovať, ako za pekný čin, ak by nebol zrejmý plán toho všetkého, a to nahnať PSku voličov (to dokonca aj hraničilo s porušovaním zákona o kampani). To sa však, ako je už známe, absolútne nepodarilo. Keďže liberálne hnutie prehralo voľby s výrazným odstupom za Smerom. Okrem toho je Machov kanál na sociálnej sieti TikTok, postavený a budovaný výlučne na kritike Smeru, SNS či Hlasu. Aké okaté však?

„Nezaujatý“ hovorí o zaujatosti

Práve preto, sa dá hovoriť o absolútnej zaujatosti voči Fico a spol. práve Mareka Macha. Tomuto mladíkovi, však evidentne chýba štipka sebareflexie, pretože teraz hovorí o redaktorovi portálu eReport, ako o zaujatom. Môže za to udalosť, kedy sa náš redaktor vybral na krst knihy Ľuboša Blahu. S ním si i náš redaktor ako súkromná osoba, ktorá si prebrala od podpredsedu parlamentu knihu s podpisom urobil fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Korčok nemá proti Pellegrinimu žiadnu šancu
  2. NAKA zasahuje ako komando

Je každému zrejme, teda okrem Macha, že vo svojom súkromnom živote si každý môže robiť čo chce. Dá sa i v tomto kontexte spomenúť Monika Tódová, ktorá trávi svoje voľné chvíle so známou sudkyňou ŠTS Pamelou Záleskou. S tou sudkyňou, ktorá rozhoduje o osude vysokých funkcionárov. O tom, že vynášala zo spisu sa dá zatiaľ len polemizovať, avšak je to taká „tichá“ pravda.

Progresívne mimovládky útočia na eReport

To, že na nás útočia mimovládne organizácie, či rôzne mainstreamove médiá je len dôkazom toho, že si našu prácu vykonávame poctivo, a tak ako sa žurnalistka robiť má.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Progresívne mimovládky útočia na eReport! Tento človek verboval voličov PS, teraz hovorí o zaujatosti

Odoberať
Upozorniť na
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php