eReport.sk
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková, foto: Instagram

Dominika Cibulková schudla takmer 20 kilogramov: Takto sa jej to podarilo!

Jej plné krivky mnohí kritizovali! Dominika Cibulková (32) aktuálne schudla takmer 20 kilogramov. Ako sa jej to podarilo?

Bola plnšia a po pôrode sa jej dlhšie nedarilo zhodiť. To už je však minulosťou. Dominika Cibulková je bývalou vrcholovou športovkyňou. Dnes sa opäť chváli peknými krivkami a schudnutou postavou. Ako sa jej to podarilo?„Makať, makať a len makať – disciplína! Existuje toľko výhovoriek na svete, ale keď chce niekto naozaj schudnúť, urobí pre to všetko. Každý človek vie schudnúť (pokiaľ nemá zdravotné problémy). Najdôležitejšie sú dve základné veci, okrem psychického nastavenia, aj strava a pohyb,“ prezradila Dominika fanúšikom na sociálnej sieti.

Viac sa dozviete:

  1. slovenská tenistka Dominika Cibulková,
  2. Dominika Cibulková

Pomáha jej dobré stravovanie, ktoré je pravidelné a zdravé. „Musím mať pripravené jedlo, čo mám zjesť a nič navyše nevymýšľať, pár mesiacov som na vyváženej krabičkovej strave a neviem si to vynachváliť,“ uviedla Cibulková ďalej. Pohybu sa venuje približne štyrikrát do týždňa, pričom nezabúda najmä na kardio.

„Neviem koľko som presne schudla, ale cítim to na oblečení. Od pôrodu to bude ale určite aj nejakých 15-20 kíl. Bohužiaľ, nie som typ, ktorý chudne sám od seba, ani kojením, ani prechádzkami s kočíkom, ale nie je horšia vlastnosť ako sebaľútosť, to maximálne neznášam,“ priznala Dominika, ktorá je na svoje staronové telo opäť pyšná.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Cibulková schudla takmer 20 kilogramov: Takto sa jej to podarilo!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti