eReport.sk
Čaputovej priorita Ukrajina?
Historik Eduard Chmelár, foto:tasr

Chmelár: Naď oklamal Slovensko, Migy sú zbrojárskym kšeftom, z ktorého má niekto províziu!

Naď oklamal Slovensko! Minister obrany Jaroslav Naď podľa dostupných informácií nehovoril pravdu, keď tvrdil, že za Migy-29, ktoré mimo svojich kompetencií posiela na Ukrajinu, „dostaneme“ vrtuľníky a ďalšiu vojenskú techniku. Keď tvrdil, že za Migy dostaneme 900 miliónov dolárov, zabudol dodať, že to bude v naturáliách. A keď hovoril o „dostávaní“ tejto techniky, zabudol dodať, že za ňu bude musieť Slovensko doplatiť stovky miliónov eur.

„Naď oklamal Slovensko“

Minister klamal nielen v tom, že za darované stíhačky dostaneme 900 miliónov, ale aj v tom, že za ponúkané bojové vrtuľníky doplatíme ´len´ 300 miliónov, pretože do tejto sumy neboli zarátané clá a dane, čiže celkom určite zaplatíme viac ako polmiliardy eur. 500 miliónov eur, s ktorými náš štátny rozpočet nerátal a ktoré Hegerova vláda v týchto ťažkých časoch opäť minie na úkor iných rezortov. Kde sú tie sľuby, ako peniaze za migy využijeme na sociálne účely?
Znova sa potvrdilo to, na čo som upozorňoval: Naď nerobí charitu, ale zbrojárske kšefty, z ktorých má niekto províziu,“ uviedol Naď na sociálnej sieti.

Schovávajú biznis za ľudskosť?

Pre poslanie Migov na Ukrajinu nebolo potrebné znásilniť len Ústavu SR, ale aj tlačiť na city ľudí. Poskytnutie stíhačiek nášmu východnému susedovi je vraj prejavom ľudskosti. Ak však vláda nebola k obyvateľstvu úprimná, môže to byť pre ňu problém v parlamentných voľbách. Demokrati svoju cestu politikou možno začali veľkými klamstvami, teda minimálne podľa Chmelára to tak je.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žiadna spolupráca nebude
  2. Už by aj stačilo!
  3. Pokračujú v útokoch na Slovákov
  4. Hegerova a Matovičova hanba
  5. Víťazom volieb by sa stal Ficov Smer!

„Vedel som, že si zasa urobí zo všetkých dobrý deň. Je to podobné, ako keď sa osamotene pýtam, kde sú tie sľubované peniaze na opravu letísk, ktoré nám mali údajne veľkoryso darovať USA za schválenie vojenskej zmluvy so Spojenýni štátmi. Nikoho to už nezaujíma. Táto vláda nie je schopná vládnuť. Neprechádzajú jej takmer nijaké zákony a jediné, čo musí fungovať, je obchod so zbraňami,“ uviedol odborník. „Naď s Káčerom klamú ráno, klamú na obed a klamú večer. Lož je nielen ich pracovná metóda, ale náplň práce,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chmelár: Naď oklamal Slovensko, Migy sú zbrojárskym kšeftom, z ktorého má niekto províziu!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti