eReport.sk
Už by aj stačilo!
Peter Pellegrini, líder strany Hlas-SD. Zdroj: fb/pellegrini.peter

Katastrofálna životná úroveň na Slovensku! Pellegrini: Vlada škodí občanom. Musíme tento chaos ukončiť!

Katastrofálna životná úroveň na Slovensku! Predseda opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini poukazuje na fakt, že Slovensko sa v rebríčku krajín Európskej únie prepadlo takmer na samé dno, iba jednu priečku pred Bulharskom.

Katastrofálna životná úroveň na Slovensku

Slovensko má druhú najhoršiu životnú úroveň. Za nami je už len Bulharsko. Budem úprimný. Pohľad na našu krajinu je skutočne neradostný. Inflácia za február stúpla na vyše 15 percent. Ceny potravin medziročne stúpli o 28 percent. Ľudia na Slovensku chudobnejú. Obrovská väčšina z nich sa má horšie ako pred troma rokmi. Klesajú reálne mzdy a reálne dôchodky, čo znamená, že zamestnanci a dôchodcovia si môžu kúpiť čoraz menej,“ píše Pellegrini v príspevku na sociálnej sieti.

Foto: fb/peterpellegrini

„Musíme tento chaos ukončiť!“

Súčasný chaos a neodborné zákony vlády životnú úroveň ešte zhoršuju. Výsledkom ich amaterizmu je absolútne chaotické spravovanie štátu. Budúci týždeň má byť napríklad hlasovanie o zákaze nedeľného predaja, ktorý má podľa odborníkov veľmi negatívny vplyv na podnikateľské prostredie. A takýchto výsledkov chaosu je veľmi veľa. Slovensko zablúdilo. Vládnu mu ľudia bez skúsenosti a vízie. Táto vláda škodí ľuďom. Rozdeľuje spoločnosť a rozkladá štát,“ dodáva Pellegrini.

Poukazuje na neschopnosť vlády

Opozičný politik a bývalý premiér ostro kritizuje súčasný vládny kabinet Eduarda Hegera, ktorý v podstate už niekoľko mesiacov ani neexistuje. Nekompetentnosť, pasivita a chaos, to je len zopár javov, ktoré so sebou Heger ako premiér a Matovič ako bývalý minister financií na Slovensko priviedli. „Zákony meniace sa zo dňa na deň, ako aj historicky najnižšia dôveru ľudí vo vládu spomedzi všetkých vyspelých krajín OECD, ustavičné hádky a všadeprítomný cirkus namiesto základnej politickej kultúry. Vlada škodí občanom Slovenska. Musíme tento chaos ukončiť!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Katastrofálna životná úroveň na Slovensku! Pellegrini: Vlada škodí občanom. Musíme tento chaos ukončiť!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti