eReport.sk
Z čoho splatia kampaň?
Dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Zdroj: tasr

Ostrá hádka Naďa s Gyimesim o Migoch: Mňa nevyrobili na ambasáde USA, šrot je tento zúfalec!

Ostrá hádka Naďa s Gyimesim. Medzi bývalými a súčasnými členmi OĽANO to vrelo už v období, kedy ešte spoločne pôsobili pod Igorom Matovičom. Útoky ad hominem, ktoré na sociálnej sieti predviedli minister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) a poslanec NR SR György Gyimesi (OĽANO) prekročila všetky medze slušnosti.

Pravicoví politici, ktorí majú v pláne kandidovať aj v najbližších parlamentných voľbách, do seba skočili kvôli nepríjemnej téme posielania Migov na Ukrajinu. Gyimesi na rovinu spochybnil tvrdenia svojej vlastnej vlády o tom, že stíhačky Mig-29 sú šrotom. Reakcia Naďa bola však viac ako ostrá.

Naďa sa Gyimesiho slová dotkli

Jeden z diskutujúcich pod Gyimesiho statusom sa Naďa opýtal, čo hovorí na jeho slová. Naď na túto výzvu reagoval jednoznačne. „Šrot je tento zúfalec,“ odkázal Naď Gyimesimu priamo pod jeho statusom.

Foto: fb/gyimesigyorgy

Gyimesiho reakcia na seba nenechala dlho čakať a bol ňou ostrý útok na Naďovu zahranično-politickú orientáciu. „Môže byť. Mňa nevyrobili na ambasáde USA,“ reagoval Gyimesi.

Naďov detinský protiútok

Naďa sa útok na jeho nezávislosť od západnej mocnosti dotklo až na toľko, že sa rozhodol vo svojich útokoch pokračovať ešte obšírnejšie. Vôbec však pri tom vzťahy s ambasádou nepoprel. Skôr to pôsobí, ako keby sa Gyimesimu vysmieval za to, že ich on nemá.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamran pre Startitup
  2. Upozornil na to známy advokát
  3. Remišová konečne nie je na dne
  4. Čo to Stančík predvádza?

„Veru nie, tam by o zúfalcov tvojho rozmeru ani bicykel neopreli,“ reagoval Naď spôsobom, ktorý na ministra vyznieva až príliš detinsky. „Nechcú Ťa v Maďarsku, nechcú Ťa žiadne maďarské strany na Slovensku a ešte aj v prieskume verejnej mienky medzi Maďarmi a Slovákmi si úplne zlyhal. A dokonca ťa už ani v OĽANO nemôžu ani cítiť. Tak jediné, čo Ti ostáva, je trápny antiamerikanizmus a rusofilství. Nech sa páči, užívaj si tú žumpu,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ostrá hádka Naďa s Gyimesim o Migoch: Mňa nevyrobili na ambasáde USA, šrot je tento zúfalec!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre