eReport.sk
Musia byť vyhostení
Andrej Danko na videosnímke. Foto: fb/a.d.

VIDEO Danko o ukrajinských agresoroch: Musia byť vyhostení! Nebudú tu biť Slovákov

Musia byť vyhostení! Hrozivý prípad sa odohral ešte v posledný januárový deň, v utorok 31 januára. Kedy piati mladí Ukrajinci ohrozovali slovenského občana s kovovou tyčou. Polícia o ňom informovala až teraz. Informácie k šokujúcemu prípadu priniesol portál Topky.sk Zarážajúci je aj vek páchateľov. Majú byť vo veku 18 až 20 rokov.

Musia byť vyhoste

Na adresu ukrajinských agresorov sa kriticky vyjadril i bývalý predseda Národnej rady a šéf strany SNS Andrej Danko. Ten ich teda nešetril! Agresívnych mladíkov posiela zo Slovenska preč a volá po ich vyhostení.

Danko o ukrajinských agresoroch

„Piati Ukrajinci zbili Slováka. Doobeda boli takéto články na portáloch, teraz ich už nenájdete. Pýtam sa, čo by sa dialo ak by tento čin spáchali piati Rusi? To by ste videli tie články v mainstreamových médiach. Samozrejme to niekomu nevyhovuje, ale pravda je však taká, že je tu aj veľa drzých Ukrajincov,“ hovorí Danko.

Zdroj: FB/andrejdanko

Opozičný politik ďalej v kritike pokračuje. Pripája i samotnú zlú skúsenosť, ktorú zažil na vlastnej koži: „Sám som takú situáciu zažil. Agresivitu a povýšeneckosť v rôznych reštauráciach či v potravinách, alebo pri parkovaní auta. Nie, nechcem, aby sme Ukrajincov hádzali do jedného vreca. Hovorím však, že je tu bezpečnostné riziku. Je tu veľa Ukrajincov, ktorí majú zbrane a tie nie sú registrované. I veľa takých Ukrajincov, ktorí majú hotovosť z pofidérnych zdrojov a my ich s otvorenou náručou všetkých rovnako vítame. Je to veľmi nebezpečné. Tí z nich, ktorí naozaj potrebujú pomoc. Tí, ktorí sem prišli s rodinami, tým aj pomáhajme, ale na všetkých ostatných musíme byť tvrdí!

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Denník N na to akosi "pozabudol"
  2. Blahu pohoršili oslavy Banderu
  3. Tajné stretnutie so šéfom tajných
  4. Štáty sa prikláňajú k Rusku

Šéf mimoparlamentej SNS na záver posiela tvrdý odkaz: „Milí Ukrajinci, my sme tu doma, nie vy! Vy sa tu nebudete rozťahovať. Nebudete nám tu biť Slovákov. Verím, že títo piati Ukrajinci budú bezodkladne poslaní domov. Nemajú tu čo robiť!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Danko o ukrajinských agresoroch: Musia byť vyhostení! Nebudú tu biť Slovákov

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti