eReport.sk
Foto: instagram

Moderátor Jopo šokuje: Horúce novinky zo súkromia. Nová žena a ďalšie dieťa na ceste?

Baby boom neutícha. Po tom, čo herečka Dominika Kavaschová minulý týždeň porodila, ďalšia známa tvár má obrovský dôvod na radosť. Jeho rodina sa rozrastie o ďalšieho člena.

Reč je o známom moderátorovi Jozefovi Jopovi Poláčekovi. Ten roky žil so svojou exotickou manželkou Glendou, s ktorou má syna. Kráska však už pred niekoľkými rokmi priznala, že to medzi ňou a Jopom veľmi neklape, a že sa skôr ocitli na rovine kamarátskej. Dvojica má byť už dokonca aj rozvedená. To však nie je najhorúcejšia novinka, s ktorou moderátor vyrukoval. Okrem toho, že už má za krásnu Glendu náhradu, rovnako exotické dievča Elizabeth, majú už spolu aj dieťa. Moderátorovi sa poriadne dlho darilo utajiť fakt, že je dvojnásobným otcom.

To, že má Jopo novú lásku, prezradili fotky na sociálnej sieti, v ktorých si na Deň matiek uctil ženy svojho života. Okrem fotografie mami a Glendy zverejnil aj Elizabeth. A keďže šokujúcich informácií nie je nikdy dosť, nová dvojica posadila fanúšikov na stoličku. Elizabeth na Instagrame zverejnila príspevok, na ktorý odfotila pozitívny tehotenský test. Onedlho sa tak Jozef Poláček stane trojnásobným otcom.

FOTO detí a žien Jozefa Poláčeka nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Jozef Poláček

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport