eReport.sk
Igor Matovič (OĽaNO) predkladá návrh zákona o úprave výpočtu platu poslancov
Igor Matovič (OĽaNO). Foto: tasr

Matovič o zadržaní vyšetrovateľov: Prosím, nevzdávajte to! Dobro ešte môže zvíťaziť

“Mafia sa v deň návštevy Sv. otca arogantne rozhodla vyšetrovateľom z tímu Očistec urobiť zo života peklo,” napísal v pondelok na sociálnej sieti bývalý premiér, súčasný minister financií a šéf OĽANO Igor Matovič.

Matovič vyzýva vyšetrovateľov slovami: Prosím nevzdávajte to! Vzápätí pripomína, že ľudia z tímu Očistec, ktorí boli v pondelok zadržaní komandom inšpekčnej služby, “išli po krku tomu najväčšiemu Zlu”. “Zlu, ktoré vydalo kľúčové orgány spravodlivosti do rúk nitrianskej mafie, ktorá spolu s potentátmi Smeru rozkrádala stámilióny eur. Pár odvážnych chlapov a žien sa rozhodlo chliev od absolútneho Zla vyčistiť. Nebáli sa ho a za to prišiel trest,” spresnil svoj pohľad na situáciu šéf najväčšieho vládneho hnutia, ktoré sa samo považuje za protikorupčné.

Matovič sa obrátil na vyšetrovateľov, uznáva, že vraj mohli strať nádej. “Viem, že dnes mnohí statoční vyšetrovatelia stratili nádej, že Dobro ešte môže zvíťaziť. Vedia, že Zlo je mimoriadne silné, disponuje nekonečnými zdrojmi … a má naďalej k dispozícii stovky úplatných poskokov ´v službách štátu´. Napriek tomu VÁS PROSÍM – NEVZDÁVAJTE TO! Dobro zvíťazí, hoci cesta k víťazstvu bude ešte veľmi ťažká. Dobrí ľudia na Slovensku Vás potrebujú,” uzavrel.

Zdroj: fb/igor.matovic.7

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.
  2. Roman Mikulec (OĽaNO)
  3. Robert Fico (Smer-SD).
  4. Eduard Heger na snímke z videa
  5. Lukáš Kyselica, Mária Kolíková a Peter Pellegrini.
  6. Príslušník elitnej polície pred budovou Špecializovaného trestného súdu 7. novembra 2020 v Pezinku.

Zadržali aj šéfa inšpekcie Scholtza

V pondelok zadržal vyšetrovateľ ÚIS štyroch príslušníkov NAKA. Voči Jánovi Čurillovi a Pavlovi Ďurkovi z trestnej veci tzv. ovplyvňovania pravdivosti výpovedí svedkov vzniesol aj obvinenie. Zadržali aj svojho dočasne povereného šéfa Scholtza. Urobiť tak mali na pokyn prokurátora KP v Bratislave Juraja Chyla, ktorý dozoruje aj obvinenie odchádzajúceho policajného prezidenta Petra Kovaříka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport