eReport.sk
Matovič kritizuje Sulíka
Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO). Foto: tasr

Matovič kritizuje Sulíka: Čo by sme chceli od človeka, ktorý 13-krát raňajkoval s Kočnerom!


Matovič kritizuje Sulíka. Vyzerá to tak, že sa bezvládie na Slovensku dnešným dňom definitívne blíži ku koncu. Predseda strany SaS Richard Sulík, odmietol ponuku dočasne povereného premiéra Eduarda Hegera (OĽANO), rokovať o zostavení novej 76-člennej vlády. Heger následne zverejnil vyhlásenie, v ktorom priznal „porážku“ a potvrdil jeho ochotu rokovať o predčasných parlamentných voľbách.

Matovič kritizuje Sulíka

Richarda Sulíka za jeho rozhodnutie nepodporiť ďalšiu vládu na čele s Eduardom Hegerom kritizuje líder hnutia OĽANO, bývalý minister financií Igor Matovič. Ten si v statuse na sociálnej sieti servítku pred ústa na adresu exkoaličného lídra rozhodne nedával.

Foto: fb/igormatovic

Matovič Sulíka nechápe

„V lete žiadal rekonštrukciu vlády. Nevydalo. SaS odišla a hneď sľúbil, že budú konštruktívnou opozíciou … ale na prvej schôdzi spustil s mafošmi z červeného a ružovučkého Smeru blokovanie parlamentu. Sľúbil, že nebudú odvolávať ministrov a v žiadnom prípade nie premiéra … napokon vládu odvolal a vôbec mu pri tom nesmrdeli hlasy mafošov, fašounov a evidentne kúpených poslancov,“ píše Matovič.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Heger hodnotí
  2. Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje
  3. Boris Kollár (Sme rodina).
  4. Prezidentka Zuzana Čaputová

Exminister s kritikou ďalej pokračuje: „Potom sľúbil Edovi podporu novej vlády s tým, že za to SaS nič nechce, lebo im predsa išlo len o moju hlavu … aj to už neplatí. Dušoval sa, že predčasné voľby v žiadnom prípade nechce, a to už neplatí tiež. Nuž veru zásadový človek. Ale čo by sme chceli od človeka, ktorý 13krát raňajkoval s Kočnerom.

Remišová: Nepodporíme predčasné voľby!

Opozičná SaS sa ukázala ako nepoužiteľný partner s hlbokou stopou deštrukcie. Tvrdí to šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. Odmieta predčasné voľby. „Úsilie Eduarda Hegera o stabilizáciu a dohodu stroskotalo, ako inak, na strane Richarda Sulíka. SaS sa ukázala ako nepoužiteľný partner s hlbokou stopou deštrukcie a Eduardovi Hegerovi patrí vďaka za to, že sa o to aspoň pokúsil,“ uviedla na sociálnej sieti Remišová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič kritizuje Sulíka: Čo by sme chceli od človeka, ktorý 13-krát raňajkoval s Kočnerom!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: