eReport.sk
Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje
Miriam Šuteková, ministerka a predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová (Za ľudí), poslanci NRSR Jana Žitňanská, Juraj Šeliga (obaja nezaradení) a Ján Mičovský, foto:tasr

VIDEO Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje: SaS je nepoužiteľný partner! Predčasné voľby nepodporíme


Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje. Opozičná SaS sa ukázala ako nepoužiteľný partner s hlbokou stopou deštrukcie. Tvrdí to šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. Odmieta predčasné voľby.

Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje

„Úsilie Eduarda Hegera o stabilizáciu a dohodu stroskotalo, ako inak, na strane Richarda Sulíka. SaS sa ukázala ako nepoužiteľný partner s hlbokou stopou deštrukcie a Eduardovi Hegerovi patrí vďaka za to, že sa o to aspoň pokúsil,“ uviedla na sociálnej sieti Remišová. Predčasné voľby strana nepodporí. „Za predčasné voľby ako darček Ficovi a extrému hlasovať nebudeme. Zodpovednosť nech nesú tí, ktorí chaos, hádky a neustály konflikt tri roky živili,“ dodala predsedníčka Za ľudí.

Zdroj: FB/veronikaremisova

SaS odmietla diskusiu o novej „76ke“

Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje na rozhodnutie SaS. Opozičná SaS v utorok odmietla diskusiu o novej väčšine 76 poslancov. Jej hľadanie považuje za stratu času. Chce, aby sa začalo vážne zaoberať predčasnými voľbami. Ako kompromisné riešenie považuje septembrový termín volieb. SaS tvrdí, že s dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom (OĽANO) nemá o čom rokovať, keďže novú väčšinu nie sú ochotní podporiť ani všetci poslanci OĽANO a ani Sme rodina.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nie je korupcia ako korupcia
  2. Heger reaguje na Sulíkovu výzvu
  3. Iné referendum už bude demokratické

Sme rodina chce dohodu o predčasných voľbách

Sme rodina deklarovalo, že chce najprv dohodu na predčasných voľbách, až potom sa chce rozprávať o podpore 76-ky.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje: SaS je nepoužiteľný partner! Predčasné voľby nepodporíme

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: