eReport.sk
Zuzana Čaputová, foto:tasr

Čaputová reaguje na výroky na jej adresu: Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia

Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia. Na sociálnej sieti to v pondelok uviedla prezidentka SR Zuzana Čaputová. Reagovala tým na podporné reakcie v súvislosti s výrokmi, ktoré odzneli na jej adresu v nedeľu (1. 5.) v Nitre počas osláv 1. mája, ktoré zorganizovala strana Smer-SD. Postupne sa oslavy zmenili na protest proti vláde, prezidentke a proti vydaniu poslanca Fica na väzobné stíhanie.

Ďakujem za množstvo podpory, ktorú mi od včera posielate. Nielen pre mňa, ale ešte viac pre budúcnosť Slovenska je dôležité, že vám to nie je jedno. Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia,“ povedala prezidentka.

Foto: fb/zuzanacaputova

Voľba politického slovníka aj nástrojov politického boja sú ich osobnou vecou a vizitkou, za ktorú si budú niesť zodpovednosť. Prezidentke sa tento spôsob politického súboja prieči a odmieta ho. Ako politička aj toto musí zniesť a ako žena a matka iba dúfa, že k ženám vo svojom bezprostrednom okolí sa obaja páni dokážu správať s väčšou úctou,“ uviedol v mene prezidentky jej hovorca Martin Strižinec na adresu poslancov NR SR Roberta Fica a Ľuboša Blahu.

Bude vás zaujímať:

  1. Na ilustračnej snímke šéf vládneho kabinetu Heger, po bokoch sú jeho ministri Matovič s Mikulcom (všetci OĽANO).
  2. Zuzana Čaputová v štúdiu TV Joj.
  3. Zľava Ladislavovi Kamenickému (Smer-SD) a Branislavovi Gröhlingovi (SaS) musel moderátor v diskusnej relácii Na telo ako prvým v histórii na chvíľu vypnúť zvuk.

Podľa jeho slov prezidentka tiež rozumie, že si Smer hľadá kandidáta na prezidenta, ktorý bude ochotný udeľovať veľa milostí a tomuto cieľu podriaďujú všetko. Zároveň je rada, že chápu, že spravodlivosti nebude brániť.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputová reaguje na výroky na jej adresu: Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia

Odoberať
Upozorniť na
guest
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti