eReport.sk
Kupalisko Rosnička
Kúpalisko Rosnička, foto: eReport.sk

Mapujeme kúpaliska v Bratislave: Rosnička v Dúbravke nemá chybu!

Výborná lokalita, krásna príroda, veľa zelene a čisté bazény. Bratislavské kúpalisko Rosnička nemá chybu. Pomer ceny a kvality je dokonalý! Návštevníkom však trošku chýba zrušená reštaurácia.

Kúpalisko Rosnička v bratislavskej Dúbravke vyniká dokonalou čistotou, peknými bazénmi a ideálnym prostredím. Návštevníci sa nachádzajú v prostredí, kde je veľa zelene a stromov. Nájdete miesto na slnku, ale aj v tieni. Plavecký bazén má dobrú teplotu a rozhodne nie je preplnený.

Kúpalisko je pekné a čisté. Ľudom dodáva dokonalý relax a majú pocit akoby prišli na dovolenku. Deti poteší tobogán, no k dispozícií je aj detský bazén pre tých najmenších. Cena vstupu pred dospelého sú 4 eurá. Dôchodcovia a malé deti majú samozrejme zľavu.

Rosnička sa nachádza vo výbornej lokalite na rozhraní Karlovej Vsi a Dúbravky. Domáci sa tam preto bez problémov dostanú aj peši, alebo na bicykli. Pre športovcov je k dispozícií aj beach volejbalového ihrisko. Pre detí sú tiež prichystané rôzne aktivity v podobne preliezok.

V bufete nájdete rôzne fastofoody, ale aj čapované pivo, kofolu, alebo radler. Na vlastnej koži sme otestovali aj langoš ktorý chutil výborne. S rôznymi príchuťami stojí okolo 2 eur. Môžete si však dať aj párky, či hot dog. Pre mlsné jazyky sú k dispozícií aj nanuky.

Dalo by sa povedať, že kúpalisko Rosnička je pre rodinu s deťmi naozaj dokonalé a vhodné pre všetky typy ľudí. Jediná vec, ktorú nám ľudia v ankete reklamovali, je neďaleká zrušená reštaurácia, ktorá ponúkala teplú stravu a to nielen v podobe fast foodov. Návštevníci mali skrátka chuť aj na varenú a o čosi zdravšiu stravu.

ANKETA:

Martin:

Včera som bol na inom kúpalisku, no na Rosničke sa mi veľmi páči. Je to tu veľmi uvoľnené a rozhodne tu nie je veľa ľudí. Bazény sú poloprázdne a je tu výborná atmosféra. Bufet je skôr taký základný. Bolo by dobré, keby tu bola ešte jedna reštaurácia, kde sa by sa dalo lepšie najesť. Pivo mi chutí! Nemôžem sa na nič sťažovať. V okolí je veľa košov a je tu veľmi čisto.

Martin si kúpalisko pochvaľoval, foto: eReports.k

Miro:

Sme tu po prvýkrát, sme tu na návšteve a sme veľmi spokojní. Čistota okolia a bazénov je dokonalá. Je to paráda! Jedlo je tiež výborné. Dali sme si hranolky s tatárskou omáčkou. Chutí nám aj pivo. Určite sa sem chceme ešte vrátiť!

Miro bol veľmi spokojný, foto: Ereports.k

Saša:

Na kúpalisko Rosnička chodievam odmalička a veľmi sa mi tu páči. Z Bratislavských kúpalísk sa mi najviac páči práve na Rosničke. Som tu veľmi spokojná. Je tu výborná dostupnosť, bazény sú výborné a je tu čisto. Nechodím sem však kvôli bufetom. Chýba nám však reštaurácia, ktorú zatvorili a mohli sme si dať teplú stravu a nie fast food.

Saši chýba reštaurácia, foto: eReport.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mapujeme kúpaliska v Bratislave: Rosnička v Dúbravke nemá chybu!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php