eReport.sk
Adriana Sklenaříková, foto: profimedia

Manžel Adriany Sklenaříkovej výrazne schudol: Je všetko v poriadku?

Manžel slávnej slovenskej topmodelky Adriany Sklenaříkovej (50) schudol vyše dvadsať kilogramov. Čo sa s ním deje?

Topmodelka Adriana Sklenaříková žije už dlhé roky v zahraničí. Aktuálne striedavo býva v Marakéši a v Monacu. Má výbornú postavu aj napriek tomu, že dcéru Ninu porodila vo veku 46 rokov. Adriana priznáva, že kilogramy navyše sa na ňu nikdy nelepili.

Viac sa dozviete:

V domácnosti má skôr problém s hmotnosťou jej manžel Aram Ohanian. Láska slovenskej plavovlásky však pred časom schudla neuveriteľných dvadsať kilogramov. Mnohí si kládli otázky, čo sa s Aramom v skutočnosti deje? Za výrazným úbytkom jeho hmotnosti však nie je žiaden zdravotný problém, ktorý by bol verejne známy.

Zmena životného štýlu

Manželia sa vraj pred časom rozhodli zmeniť životný štýl a ešte lepšie ako predtým si nastavili stravovanie. Celé to odštartoval francúzsky program Mimoriadne schopnosti ľudského tela, ktorý Adriana už takmer deväť rokov spolumoderuje.

Vďaka tomu mohla prehodnotiť mnohé aspekty svojho životného štýlu, no zaujímavé je, že znalosti, ktoré vďaka edukatívnej relácii pochytila, si osvojil i Aram. A to pomerne drasticky. „Sme oddaní každodennej športovej a potravinovej disciplíne. Aram schudol dvadsať kilogramov. Mať pestré jedlo a jesť bez nadbytočnosti. Musíte objaviť svoj bod šťastia, to znamená, keď bude ďalší hlt jedla menej chutný ako predtým. Takže jete trochu dlhšie“ prezradila Adriana.

Obaja tiež pochopili, že bez športu to nejde. „Predtým som behala, tiež som plávala, ale len z času na čas. Uvedomila som si, že pravidelne praktizovaný šport má vplyv na toľko častí nášho tela, že je nevyhnutné ho robiť. Dnes beháme s manželom, keď naša dcérka odíde do škôlky. Niekedy je zima, necítim sa na to, ale viem, že potom mi bude lepšie. Pretože je to dobré pre naše srdce, tepny, kostru a myseľ! Aj náš spánok sa zlepšuje,“ uviedla Sklenaříková pre Nous Deux.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manžel Adriany Sklenaříkovej výrazne schudol: Je všetko v poriadku?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport